Aiškėja negirdėtos detalės apie dingusią kėdainietę: 19-metė turėjo kalėjime sėdintį mylimąjį? sulaukusi 23-ejų planavo tuoktis

Gegužės mėnesį iš namų išėjo ir dingo kėdainietė Viktorija Kulčiūnaitė. TV3 laidai „TV Pagalba“ savo istorijos pusę papasakojo ir romai, kuriuos Viktorijos šeimos kaltina prisidėjus prie merginos dingimo, ir merginos artimieji.

Viktorijos mama pasakojo, kad jos dukra artimai bendravo su romų tautybės mergina Inesa. Ji buvo kaimynė ir Viktorija artimą ryšį su ja palaikė nuo vaikystės.

„Mes gyvename tame pačiame name. Ji bendravo su ta drauge, 23 d. (tą dieną, kai mergina dingo – aut. past.) aš ją mačiau, ji išėjo iš Inesos. Ji išėjo pas močiute, o iš jos, iš Lukšio gatvės, ji išėjo pusę keturių ir nuo tos minutės, mes nebežinome nieko“, – teigė mama. 

Šeima neneigia, kad Viktorija buvo pas juos

Kaimynystėje gyvenanti romų šeima pasakojo, kad sekmadienio naktį Viktorija nakvojo pas juos. Šeima neneigia, kad mergina nuo mažų dienų su jais bičiuliavosi ir dažnai nakvodavo jų namuose. 

„Sekmadienį išėjo iš mūsų, nei kavos, nieko negėrė. Dar sako: aš greit ateisiu. Vėliau išėjo iki namų, vėliau apie pusę šešių ji man skambino, aš neatsiliepiau, nes kažką dariau. 

Praėjo 10–15 minučių, daugiausiai pusvalandis, aš jai perskambinau, bet ji jau neatsiliepė“, – sakė Inesos dėdė. 

Vėliau policija pateikė informaciją, kad Viktorijos telefonas dar dvi paras buvo įjungtas, bet niekas jo nebekėlė, o dar vėliau – išjungė. 

Draugavo su vaikinu, sėdinčiu kalėjime?

Mergina turėjo draugų ir Jonavoje, tačiau daugiausiai laiko leido su minėta Inesa. Būtent ją pareigūnai apklausė vieną pirmųjų. 

„Aš viską pasakiau, su kuo ji bendrauja, ką ji vartojo, ką ji darė – aš neturiu, ko slėpti. Aš nebuvau su ja drauge, iš kur visi ištraukė, man jos tiesiog būdavo gaila“, – teigė Inesa.

Nors seneliai įsitikinę, kad mergina neturėjo širdies draugo, Inesa teigė kitaip. 

„Pagrindinis būdavo toks iš Telšių. Aš nežinau, gal jos draugas. Ji draugavo su vienu iš kalėjimo ir susirašinėdavo su juo. 

Paskutinį kartą prieš dingimą ji kalbėjo, kad važiuos pas jį. Kai dingo, taip ir pagalvojau, bet tada atrodo, kad per ilgai. Ji rodė man ir žinutes, kad nori važiuoti“, – sakė dingusios merginos draugė.

Visą pokalbį su dingusios merginos drauge žiūrėkite čia:

Močiutė patvirtino, kad Viktorija turėjo vaikiną, kuris šiuo metu įkalintas.

„Jis sėdi nuo pavasario. Aš jos klausiau, kada atveši draugą parodyti, ji po kiek laiko sako, kad jau neatveš, nes jis suimtas. Tada sužinojau, kad jis įkalintas. Ji sakė, kad aš jo lauksiu. Ji net planus turėjo, kad tuoksis 23 metų“, – Viktorijos šeima. 

REKLAMA

„Kiek mes prakentėjome dėl tos mergaitės“

Kaimynystėje gyvenančius romus policija tikrino. Dalis šeimos turto areštuota iki šiol, nors įtarimai įvykdžius nusikalstamą veiką – nepareikšti. 

„Televizorių savo vardu buvau paėmusi, pasitikėjau ja ir paprašiau, kad jį užstatytų lombarde, o dabar – areštą uždėjo. Automobilio policija negrąžina, nes turi įtarimų, kad tą mergaitę išvežė. Kiek mes prakentėjome dėl tos mergaitės“, – sakė Inesos mama.

Praėjus keliems mėnesiams po dingimo, tame pačiame name, kur gyvena romų šeima, buvo rastas Viktorijos pasas.

„Pasą rado ne pas mus“, – teigė moteris. 

Policija teigė, kad dokumentą rado apleistame Žemaitės gatvėje esančio daugiabučio kambaryje, priešais romų būstą.

Šeima vis dar prašo pagalbos. Jei turite kokios nors informacijos ar matėte Viktoriją, galite kreiptis į policiją telefonu (8 655) 65227 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112, arba TV3 laidą „TV Pagalba“.

Daugiau istorijos detalių rasite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
C
Cia
2021-10-13 02:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas aišku kalta draugė, bet policijos pareigūnai nepakrato tos drauges todėl ir nepasakys čigonai
Atsakyti
-8

V
Viską
2021-10-13 01:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie žino..vargšė mergina,per jauna...neatsirinko kur draugai kur ne..
Atsakyti
-6

V
Vidas
2021-10-13 11:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau turim vieną istoriją kai merginą sudegino irgi ne be romų pagalbos, krėskit tuos čigonus, pasa gretimai rastas, tikrai ne be jų apsieita, tie brūdai meluoja nuo gimimo, nei vienu žodžiu negalima tikėti.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų