Aiškėja detalės apie trenerio dingimą: įtariamasis – vaikystės draugas, buvęs muitinės pareigūnas

Rokiškio ledo ritulio bendruomenę sukrėtė dar neregėtas nusikaltimas. 5 para ieškoma mįslingai prapuolusio vaikų trenerio Genadijaus Fitingovo, o jo pradanginimu įtariamas vaikystės draugas, buvęs muitinės pareigūnas. Nors trenerio kūno niekas neranda, įtariama, kad jis buvo nužudytas ir paslėptas.

Šią savaitę 50-metį turėjęs švęsti žinomas Rokiškio ledo ritulio treneris Genadijus Fitingovas prapuolė it į vandenį. Vaikus treniravusio ilgamečio sporto meistro nesėkmingai ieškoma 5 para. Įtarimai žmogžudyste krinta ant bendraamžio vaikystės draugo, kuris suimtas penktadienį.

„Tą pačią naktį, 17 d., buvo sulaikytas įtariamasis. Jis sulaikytas namuose ir sekančią dieną teismas jam paskyrė kardomąją priemonę, suėmimą 1 mėnesiui“, – sako sunkių nusikaltimų viršininkas Orlandas Butkus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie trenerio dingimą: įtariamasis – vaikystės draugas, buvęs muitinės pareigūnas

Pasak pareigūnų, namiškiai trenerio pasigedo dar balandžio 15 dieną, kai pas pažįstamus draugus pavakare išėjęs vyras namo nebesugrįžo. Tą dieną su treneriu bendravo ir Rokiškio savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro laikinasis vadovas Edmundas Ščiuplys.

„Ramus žmogus ir visi stebisi, kaip čia galėjo būti toks ar konfliktas, ar kas ten.“

Jam Fitingovas dar siuntė treniruočių planus, o penktadienį pasiekė kraupi žinia, kad treneris pradingęs.

„Apie 10 valandą gavom jo planelius, o daugiau su juo jau jokio ryšio nebebuvo. Mūsų administratorius skambino penktadienį, kadangi yra irgi ledo ritulininkas, bendraudavo dažnai, bet telefonas išjungtas, nu, žodžiu, nepavyko susisiekti“, – pasakoja sporto mokyklos laikinas vadovas Edmundas Ščiuplys.

Pareigūnai įtaria, kad nusikaltimas įvykdytas Rokiškyje. Žinoma, kad netoli namų su pažįstamais treneris susitiko išlenkti taurelės. Vyrams ėmus skirstytis, prisijungė įtariamasis. Tikėtina, kad abu vyrai tęsė išgertuves jau pastarojo namuose, mat per kratą suimtojo namuose ir automobilyje buvo rasta kraujo pėdsakų. Rinkdami įkalčius, pareigūnai iškrėtė ir šią vyro atokią sodybą Stirniškiuose, Rokiškio rajone.

REKLAMA

Iššukuotos apylinkės, net išpumpuotas šulinys. Mat įtarimus sustiprino peržiūrėtos vaizdo stebėjimo kameros, kur įrašuose matyti, kaip šeimininkas atvyksta tamsios spalvos automobiliu, skubiai išvyksta ir po kelių valandų sugrįžęs tvenkinyje paskubomis plauna kruviną kilimą, kurį galiausiai įmeta į vandenį.

„Kilo įtarimas, kad gali būti ten. Ten buvo vandens ir daiktų primėtyta, todėl mums reikėjo patikrinti, jis (šulinys – red. past.) gana gilus ir patikrinom. Taip, kūdrai buvo pasitelkti narai“, – teigia O. Butkus.

„Teko bendrauti su pareigūnais, tų įkalčių yra ir ne tik kameros. Tai ne šiaip sau yra suimtas“, – kalbėjo Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas.

Kol kas pareigūnams nėra aiški konflikto priežastis, nes įtariamasis kalba mažai, nenurodo ir kur galimai paslėpė draugo kūną. Dingusio vyro paieškas sunkina, tai, kad sodyba yra miškingoje vietovėje, be to Kazliškio seniūnijos apylinkės dar ir pelkingos. Tad tikimasi ir visuomenės pagalbos.

„Rokiškio rajono, Žiobiškio, Stirniškių ir Kazliškių kaimo apylinkėse, jeigu matė automobilį „Volkswagen Sharan" KJZ 468 arba savais registratoriais užfiksavot, važiavot tais rajonais, prašom, susisiekti su mumis“, – sako O. Butkus.

Žinoma, kad suimtas vyras dirbo muitinės pareigūnu, bet pastaruoju metu gyveno vienas ir uždarbiavo užsieny. Vietos gyventojai pasakojo, kad išgėręs jis buvo gana ūmaus būdo, nevengė smurtauti prieš buvusią šeimą.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-04-20 23:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas per alkoholį. Mažiau gerti reikia.
Atsakyti
-3

S
Siaubas
2020-04-21 09:50:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kaip baisu reikejo neit is namu juk karantinas gal visai kitaip butu
Atsakyti
-2

A
As
2020-04-21 14:38:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kinologu Lietuvoje nera?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų