REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skandalas Šalčininkų rajone – į moters kvietimą padėti jos kraujuojančiam vyrui atskubėję greitosios medikai vos išnešė sveiką kailį. Įsisiautėjęs pacientas greitosios medikus iš namų vijo grasindamas peiliu, pasičiupo ir statybinę šluotą.

Skandalas Šalčininkų rajone – į moters kvietimą padėti jos kraujuojančiam vyrui atskubėję greitosios medikai vos išnešė sveiką kailį. Įsisiautėjęs pacientas greitosios medikus iš namų vijo grasindamas peiliu, pasičiupo ir statybinę šluotą.

REKLAMA

Laimei, medikai nenukentėjo, tačiau greitosios mašina apdaužyta. Tiesa, seniūnė nusikaltimu įtariamą vyrą dangsto, tačiau vietiniai neslepia – kaime jis jau seniai pagarsėjęs agresyvumu. O medikai sako išvis bijantys ten važiuoti.

Eišiškių apylinkes aptarnaujančios greitosios medicinos pagalbos vairuotojas Janas rodo žymes – taip pirmadienį mašiną aptalžė įsiutęs, 36-erių Kudelionių kaimo gyventojas. Nuostoliai, kaip paskaičiavo vadovai, siekia pustrečio tūkstančio eurų. Kadangi dirbo kita pamaina, detalių Janas nežino.

„Nežinom, pamainos vairuotojas pasakė, kad sudaužyta mašina ir viskas“, – sako Janas.

Incidento nekomentuoja ir Šalčininkų greitosios vadovė. Kalbėti ji draudžia ir vos iš agresyvaus vyro pasprukusiems medikams.

REKLAMA
REKLAMA

„Nieko negaliu komentuoti, tikrai nieko negaliu komentuoti, labai atsiprašau“, – teigia greitosios medikė Ivona.

Greitosios medikai prisipažįsta, su šiuo žmogumi susiduriantys jau ne pirmą kartą ir ne pirmą kartą teko nuo jo bėgti.

REKLAMA

Tačiau viešai apie tai kalbėti medicinos specialistai bijo. Kiek kalbesnė policija. Incidentas įvyko pirmadienį popiet. Į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, besiskundžianti įsisiautėjusiu vyru.

„Pranešėja teigė, kad jos vyras, gimęs 1986 metais, elgiasi neadekvačiai, laksto lyg ir su peiliu, pats save žaloja. Susižalojo sau rankas. Labai nedraugiškai jis pasitiko ir atvykusius medikus“, – komentuoja Vilniaus apskrities policijos atstovas Tomas Bražėnas.

REKLAMA
REKLAMA

Ir netrukus paaiškėjo, kad vyras užpuolė ir medikus, kurie atskubėjo jo gelbėti. 

„Lygiai taip pat puolė peiliu. Grasino jiems, kiek žinau, statybinės šluotos kotu. Apdaužė automobilį. Medikai, kiek žinau, ačiū Dievui, nenukentėjo“, – teigia T. Bražėnas.

O pacientas nusiramino tik atvykus pareigūnams. Jis išvežtas į gydymo įstaigą. Daugiau detalių policija neišduoda. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ir dėl turto sugadinimo. Už tai vyrui gali grėsti belangė iki dvejų metų. Vietiniai apie vyrą nedaugžodžiauja, vienas kitas prisipažįsta, esą jis jau yra kalėjęs už nepilnametės prievartavimą, tačiau policija to nepatvirtina:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jis, buvo laikas, biškį gėrė. Dabar paskutiniu metu visiškai negeria. – Bet jis agresyvus? – Nu žinot... Jūs filmuojat, aš nieko nesakysiu.“

„Puola nepuola, bet jis čia gyvena. – Bet vietiniai nėra nukentėję nuo jo? – Nu.. Ne.“

O štai seniūnė apsimeluoja, iš pradžių sako, kad apie incidentą nieko negirdėjo....

„Ne ne, pirmą kartą... o kokia ten problema? Pirmą kartą girdžiu“, – kalba Kalesninkų seniūnė Danuta Vilbik.

REKLAMA

„Ne ne, ne kokių problemų nėra. Čia viskas bus normaliai. Ten šeima normali. – Tai žinot apie kurią šeimą kalbu. – Nu gyvena žmonės ir gyvena“, – sako D. Vilbik.

Po tokių incidentų greitosios medikai prašosi ir dujų balonėlių, ir kitokios apsaugos. Seime jau netyla kalbos ir apie tai, kad jie turėtų būti priskirti pareigūnams. O štai policija vis dar neranda mušeikos, prieš kelias savaites degalinėje stipriai aptalžiusio Vilniaus greitosios vairuotoją. Ir prašo atsiliepti visus mačiusius incidentą.

Sako normali šeima, žmogus problemų nekelia. Tik laksto su peiliu, save žaloja, puola medikus ir niokoja automobilius:)))) Nu nx, atrodo tikrai normalus:)))))) Kodėl tokie d.albajobai neizoliuoti? Laukiat kol ką užmuš?
Jeigu žinojo, kad save žaloja, laksto su peiliu, tai kodėl pirmi ne policija važiuoja, o kaip priedangą siunčia medikus? Visur mefikai pirmi važiuoja, ir pas girtuoklius, ir pas gatvėj besivoliojantį, ir pas agresyvų... Gal laikas keisti aptarnavimo algoritmus? Ministerija pilna galvų, bet jos ko gero tuščios... BPC visada stengiasi pirma medikus išsiųsti, o paskui tegul paskambina, ar reikės policijos...
Tai kaip tokio į psichiatrinę neišveža gydyt? Toks vaizdas, kad visi vieno proto.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų