85-erių senolė įkvėpimas jaunimui: gyvybingumo galima tik pavydėti

Įkvepianti istorija tiems, kurie niekaip neranda įkvėpimo sportuoti. 85-erių senolė, kuri praktikuoja tradicinį indų kovos meną ir iš to net užsidirba.

85-erių senolė Shanta tikrai ne iš tų, kurios skundžiasi gyvenimu. Ji kiekvieną dieną užsiima „Lathi-Kathi“.

Taip vadinamas šimtmečius skaičiuojantis Bangladeše kilęs kovos menas su lazdomis, kurį perėmė ir indai. Garbingo amžiaus kovos menų meistrė kasdien daro pratimus, o kad būtų smagiau – į savo pasirodymą pasikviečia žmonių ir kartais iš to net uždirba. Tai, kas mums atrodo menki centai, Shantai – neblogas uždarbis.

„Paimu metalinę lėkštę ir su lazda trenkiu per ją kelis kartus, kad atkreipčiau žmonių dėmesį. Dažniausiai triukus rodau visą dieną, o už savo pasirodymą gaunu šiek tiek pinigų – kartais dolerį, kartais pusę“, – sako kovos menų meistrė Shanta Pawar.

Į devintąją dešimtį įkopusi Shanta tris milijonus gyventojų turinčiame Punės mieste išgarsėjo po to, kai žiūrovai jos pasirodymu pasidalijo socialiniuose tinkluose. Netrukus Shanta sulaukė pagyrų ir iš Bolivudo žvaigždžių.

„Aš užsiimu „Lathi-Kathi“ kovos menu nuo aštuonerių metų. Niekada nebuvau nustojusi ir toliau tai tęsiu. Didžiuojuosi tuo, ką darau“, – pasakoja S. Pawar.

Senolė atskleidė, kad šio kovos meno ją išmokė tėvas.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2020-08-14 23:59:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų