naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Alinos ir Justino santykiuose – įtampa. 28-erių vyras jaučiasi kontroliuojamas ir manipuliuojamas 14 metų vyresnės žmonos. Justinas rimtai galvoja apie skyrybas, tačiau bijo imtis ryžtingų veiksmų.

Alinos ir Justino santykiuose – įtampa. 28-erių vyras jaučiasi kontroliuojamas ir manipuliuojamas 14 metų vyresnės žmonos. Justinas rimtai galvoja apie skyrybas, tačiau bijo imtis ryžtingų veiksmų.

REKLAMA

TV Pagalbos“ studijoje Alina pasakojo, kad su Justinu susipažino krikščioniškose konferencijose. Du žmonės ilgai bendravo, kol galiausiai Alina išsiskyrė su pirmu vyru ir Justinas ėmė rodyti jai vis didesnį dėmesį. Po kelių metų artimo bendravimo, pora susituokė, tačiau 2 metus trunkanti santuoka braška – vyras vis užsimena apie skyrybas.

„Aš jo nepaleisiu. Aš per daug jį myliu. Aš tiesiog išlauksiu, jei reikės – išlauksiu ir 20 metų“, – sakė Alina.

Moteris mano, kad didžiausia kliūtis yra jos sveikatos būklė – kraujagyslių aneurizmas.

„Man reikia, kad būtų sudėti taškai ant „i“ ir būtų paprasčiausias mano ir mano vaikų sveikatos įvertinimas, skirti vaistai. Tada jausiuosi ne tokia vienos dienos plaštakė, kuri pabunda ir nežino, ar atsimerks, ar bus aptirpę raumenys, ar galvą pakelsiu nuo pagalvės“, – kalbėjo Alina.

REKLAMA

Justinas tuo tarpu teigė, kad nežino, kaip toliau lipdyti šeimą, nes jį iš tiesų slegia žmonos prasta sveikata – pogimdyvinė depresija, depresija, aneurizma ir kitos ligos, kurios labai veikia ir moters emocinę būklę.

REKLAMA

„Aš žinojau, kad vedu žmogų su komplikacijomis, bet nemaniau, kad taip stipriai išsišauks. <...> Svarstau [apie skyrybas], bet iki galo nenusprendžiau. <...> Tie jausmai yra, bet ties jos elgesiu ir liga tie jausmai vis mažėja iš mano pusės“, – sakė Justinas.

Nuoširdų sutuoktinių pokalbį pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

vampyriškos bobos kuo toliau. Pagalbos ieškok ne televizijoje, o pas teisininką ir problema išspręsta. Patars, prievartos niekur nėra. Ir be problemų. Vargsi iki negalėjimo, siurbs ir sveikatą, ir gyvenimą, ir liksi kaip audrų palaužtas pakelės medis. Kuo skubiau.
Istorija su pedofilijos prieskoniu. Moteris turėjo matyti, kad jis dar vaikas, visiškai nesubrendęs. Protinis atsilikimas pas abu.
Kaip sakoma -"gudri durnė".
Kaip sakoma -"gudri durnė".
Vis prisigalvos visokių naujų ligų, suvaidins ką tik nori, kad tik kenktų kito žmogaus asmenybei. Jeigu man taip- palikčiau iš dienos, išeičiau net neatsisukęs, bent pradėčiau gyventi atskirai. Šitas atsitiktinis žmogus yra tavo gyvenimo nelaimė ir neįsivaizduoji jos lygio. Eik kuo toliau, negalvok ir neabejok. Ir nelaikyk savęs kaltu, nes tu nesi. O visa kita susitvarkys savaime.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų