naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aistei vos 30 metų, tačiau jos gyvenimas daug labiau spalvingesnis ir duobėtas nei daugelio ilgiau už ją gyvenančių žmonių. Šiandien moteris turi tik vieną tikslą – ištaisyti paskutinę savo klaidą ir susigrąžinti vaiką.

Aistei vos 30 metų, tačiau jos gyvenimas daug labiau spalvingesnis ir duobėtas nei daugelio ilgiau už ją gyvenančių žmonių. Šiandien moteris turi tik vieną tikslą – ištaisyti paskutinę savo klaidą ir susigrąžinti vaiką.

REKLAMA

TV3 laidoje „TV Pagalba“ moteris pasakojo, kad klupti ji pradėjo būdama vos 17 metų. Tuometinis draugas, su kuriuo ji susilaukė 1 mažylio, supažindino moterį su narkotikais.

„Buvęs vyras vartodavo, aš buvau priversta vogti, buvau papuolusi ir į tą narkotikų liūną. Aš pastojau, mes susituokėme, apsigyvenome kaime ir viskas prasidėjo – baliai, festivaliai, išeidinėjimai, narkotikai“, – sakė Aistė. 

Vėliau moteris susilaukė dar 2 vaikų, bet jau su kitu vyru. Nei vieno iš mažylių gimimams nepakeitė moters gyvenimo būdo.

REKLAMA

„Tos nuskalstamos veiklos, vagiliavimai iš parduotuvių, visos tos baudžiamos bylos... Vieną kartą, antrą kartą, trečią kartą... Patekau į įkalinimo įstaigą ir tik tada suvokiau, kad nebenoriu gyventi tokio gyvenimo, todėl pati padaviau vyrą skyryboms“, – apie savo gyvenimą kalbėjo moteris.

REKLAMA

Aistės vaikų globą, kad jiems netektų atsidurti vaikų namuose, prisiėmė jos močiutė, tačiau būdama įkalinimo įstaigoje moteris sužinojo, kad laukiasi ketvirto vaikelio. Ten jį ir pagimdė.

„Baigiau bausmes ir grįžau čia. Tada išvažiavau į Plungę, susiradau kitą draugą, ten su juo pradėjau gyventi ir jis taip pat pradėjo vartoti“, – teigė moteris.

Dėl patirto vyro smurto moteriai buvo pasiūlyta su vaiku gyventi krizių centre. Ji sutiko ir, atrodytų, viskas turėjo susitvarkyti, tačiau moteris vėl paslydo – mažylį vaiko teisių apsaugos specialistai rado viešbutyje.

REKLAMA

„Vyras buvo užsienyje, aš būdama krizių centre susiradau draugą. Aš su vaiku išėjau su juo susitikti, nuėjom į viešbutį, ten išgėrėme, atvažiavo policija su centro vadovu ir mane pasiėmė.

Vėliau pas mane atėjo tas draugas aplankyti, pabuvome, pagėrėme kavos, pakalbėjome ir vėl susigundžiau išeiti. Palikau vaiką krizių centre ir išėjau“, – teigė moteris. 

Mama bandė Aistei padėti – sukrovė visus dukros daiktus ir iš naujo draugo moterį parsivežė namo, tačiau tuo viskas nesibaigė.

REKLAMA
REKLAMA

„Ji pabuvo ir vėl tas pats“, – sakė Aistės mama.

Aistė pripažino, kad vaikai jai nerūpėjo. Žmonės bandė ją gelbėti, tačiau pagalbos ji atsisakė, o savo vaiką atidavė atvažiavusiems specialistams.

„Atvažiavo vaikų teisės ir liepė rinktis, ar važiuosiu kartu su vaiku. Aš nevažiavau ir vaiką jie išsivežė, o aš pasilikau su draugu“, – kalbėjo Aistė. 

Pirmi trys vaikai su mama bendrauti net nenori, bet moteris nepraranda vilties dėl mažiausio. Ji nori jį susigrąžinti, kadangi nevartoja jau daugiau nei vienerius metus.

REKLAMA

Visą istoriją, ar moteriai pavyks susigrąžinti vaiką ir jų susitikimą, pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų