Dukros vaizdelyje pajuokauti nusprendęs tėtis to nenumatė: vėliau teko raudonuoti iš gėdos

Nuotolinis mokymasis – šių dienų realybė. Tačiau kai kurie tėvai tai pamiršta ir nė nepagalvoja, kad sėdėdamas priešais kompiuterį ir save filmuodamas vaikas išties atlieka kokią nors užduotį. Apie tai nepagalvojo ir vienas interneto sensacija tapęs tėtis.

Pirmokės Delaney tėtis Isaacas pamatė, kad jo dukra filmuojasi, kaip atlieka dailės darbelius. Kadangi tėtis pamanė, jog mergaitė filmuojasi savo malonumui, jis vaizdelyje ėmė šokti pagal Bruno Mars ir Marko Ronsono hitą „Uptown Funk“. 

Antrame plane mergaitės tėtis šoko ir išsidirbinėjo įvairiais būdais. Šokti jis privertė ir du Delaney brolius. 

„Kas negerai su šia šeima? Aš tik norėjau ramiai užsiimti menu“, – vaizdelyje sakė pirmokė.

Delaney tėtis nė neįtarė, kad vis dėlto šis vaizdo įrašas bus nusiųstas mergaitės pirmos klasės mokytojai. O kad tai nutiko po kelių dienų sužinojo Delaney mama Jennifer Jones. „Facebook“ paskyroje ji rašė: „Aš žiūrėjau Delaney mokyklos programėlę. Kartais ji nusiunčia savo mokytojams vaizdelius, kuriuose jiems linki laimės, saldžių sapnų ar tiesiog su jais nori pasikalbėti. Tačiau šiandien radau, kad Delaney nusiuntė šį vaizdelį savo mokytojai. Tai kaip jums sekasi mokytis nuotoliniu būdu? Beje, jos tėtis nežinojo, kad mergaitė siųs vaizdelį savo mokytojai.“

Tad Jennifer vyrui Isaacui teko raudonuoti, kai šis sužinojo, kad vaizdelį pamatys mergaitės mokytoja.

Tačiau nuotaikingą įrašą pamatė ne tik Delaney mokytoja, bet ir daugiau nei 16 milijonų internautų, nes Jennifer įrašu pasidalijo ir savo „Facebook“ paskyroje. Tad Isaacas virto tikra interneto sensacija, sužavėjusia milijonus vartotojų.

Nuotaikingą tėčio šokį ir išsidirbinėjimą galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų