DIENOS PJŪVIS. Kaip mes pasirengę antrajam Seimo rinkimų turui?

Pirmadienio rytą prasidėjo išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture. Iš trijų didžiausių šalies miestų tik Vilniuje išankstinis balsavimas vyksta ir savivaldybės pastate, tuo metu Kaune ir Klaipėdoje rinkėjai kviečiami balsuoti kitur. Saviizoliacijoje esantys, tačiau COVID-19 nesergantys rinkėjai iš anksto gali balsuoti mobiliuose punktuose.

Pagal sveikatos apsaugos ministro A. Verygos įsakymą, saviizoliacijoje esantys žmonės palikti namus ir nuvykti balsuoti turės suspėti per tris valandas – tokiam laikui jiems leidžiama palikti saviizoliacijos vietą. 

Daugiau apie balsavimo tvarką – portalo tv3.lt pokalbyje su Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininke Laura Matjošaityte.


Rašyti komentarą...
O
O kaip
2020-10-19 15:55:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
ten su Laisves partijos neteisėta registracija ? Teisės mokslų daktarė pateikė užklausimą, bet propagandos juodadarbiai žurnalistai - drasuoliai zuikiai slepiasi krūmuose ir bijo net paklausti
Atsakyti
0

k
ko gero,
2020-10-20 00:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
atsakymas aiškus - vėl taip pat: kai ko nepasirašys, kai ko nepastebės, kai ką pamirš, kai kam pakuždės, kai kam pasiūlys ir t. t., ir pan. Sąžiningumo nori liaudis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų