Pamaldų metu – sprogimas: pradėjus viskam griūti, kunigui teko bėgti

Socialiniuose tinkluose plinta vis daugiau sukrečiančių vaizdų iš galingo sprogimo Libano sostinėje Beirute. Viename jų užfiksuota, kas nutiko, kai sprogimas nugriaudėjo pamaldų metu, kurios buvo transliuojamos internetu.

Įraše matyti, kad iš pradžių pastate dingo elektra ir maldos namai ėmė drebėti. Tuo metu kunigas per daug nesutriko ir bandė tęsti pamaldas. Tačiau vos po kelių sekundžių viskas pasikeitė – sprogimo banga buvo tokia stipri, kad maldos namai ėmė griūti dvasininkui virš galvos. Tada kunigas ėmė bėgti.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Libane užfiksavo, kaip sprogimas nutraukė pamaldas

Beirutą anksčiau šią savaitę supurtę du galingi sprogimai nusinešė mažiausiai 137 žmonių gyvybes, dešimtys dingo, o dar bent 5 tūkst. buvo sužeisti, ketvirtadienį pranešė Libano sveikatos apsaugos ministerijos atstovas.

Galingo tarsi žemės drebėjimas sprogimo, nusėjusio rūkstančiomis nuolaužomis kelis kvartalus aplink Beiruto uostą, tiksli priežastis dar tiriama, bet veikiausiai jį sukėlė gaisras, persimetęs į sandėlį, kur buvo aplaidžiai laikoma tūkstančiai tonų azoto trąšų.

Šis sprogimas buvo galingiausias kada nors įvykęs Beirute. Būgštaujama, kad aukų skaičius gali dar išaugti.

Pamaldų metu įvykusį sprogimą galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų