Sesutę iš šuns nasrų ištraukęs berniukas tapo interneto žvaigžde: dėkoja net garsenybės

Jaudinanti istorija iš Amerikos. Šešiametis didvyris iš pikto šuns nasrų išplėšė savo keturmetę sesutę ir taip išgarsėjo visame pasaulyje.

Taip mažasis herojus – šešiametis Bridgeris Walkeris – atrodė po to, kai išgelbėjo savo ketverių metų sesutę nuo pulti pasiryžusio šuns. Mergytė į jo nasrus nepapuolė, tačiau Bridgeris atsiėmė su kaupu – piktas šuo stipriai sužalojo jo veidą. Prireikė plastinės operacijos ir net 90-ies siūlių atsivėrusioms žaizdoms susiūti. Šiurpą keliantis incidentas įvyko šeimos draugų namuose Vajominge.

Nežinia kodėl, vienas iš namuose buvusių šunų ėmė grėsmingai artintis prie keturmetės, tačiau vyresnysis brolis didvyriškai stojo jos ginti. Kai šuo dantimis įsikibo į berniuko veidą, šis liepė seseriai kuo greičiau bėgti namo, o kai šuo akimirkai paleido Bridgerį, jis griebė sesutės ranką ir pabėgo drauge.

Drąsuolis sako, kad negalėjo leisti savo sesutei mirti, o apie save ją gelbėdamas nė negalvojo. Dabar mažasis herojus jau sveiksta namuose ir sako, jei visa tai pasikartotų, jis vėl nedvejodamas gintų mažąją seserį. Ši istorija visą pasaulį apskriejo po to, kai ja socialiniuose tinkluose pasidalijo Bridgerio teta. Berniukas akimirksniu išgarsėjo ir sulaukė žinomų žmonių dėmesio. Didžiausiais jo gerbėjais tapo superherojus kino filmuose įkūnyjantys aktoriai.

Štai Ričardas Daunis Jaunesnysis paragino berniuką jam paskambinti per gimtadienį, nes jau yra paruošęs jam ypatingą dovaną. Kuklų, prie Holivudo garsenybių dėmesio nepratusį Bridgerį tai iškart pralinksmino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų