Rudokas – atvirai apie vėlyvą tėvystę: vis sulaukia klausimų, ar jis yra sūnaus senelis

Jiems nerūpi, kaip į juos žiūri aplinkiniai. Ar gali būti kieno nors nuomonė svarbesnė už galimybę tapti tėčiu? Ir visai nesvarbu, kokio amžiaus esi. Į šios temos pašnekovų gyvenimą vėlyva tėvystė atnešė ne vien džiaugsmą, bet ir sugrąžino jaunystę. Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ atvirai kalbėjo Arvydas Anušauskas, Ramūnas Rudokas ir Danas Andriulionis.

Aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas prieš pusantrų metų ketvirtą kartą tapo tėčiu – perkopęs penkiasdešimtmetį su beveik trisdešimčia metų jaunesne žmona Justina susilaukė sūnaus Raido.

Nauja tėvystė Ramūno visai nebaugina – iš ankstesnės santuokos jis turi dvi jau suaugusias dukras, ketverių sūnų iš buvusių santykių ir pusantrų metukų sūnelį su žmona Justina. Žinoma, būti tėvu tada, kai augo dukros, buvo kur kas sunkiau nei dabar. Tada norėjosi lėkti, dirbti, siekti karjeros. Dabar norisi ne ką mažiau laiko skirti ir vaikams. Juo labiau, kad senas jis tikrai nesijaučia.

„Kiekvienas atvejis unikalus. Ačiū Dievui, kad dukros jau užaugusios ir gyvena savo gyvenimus. Dabar turiu galimybę atiduoti visą savo likusį laiką nuo darbo, visą savo laiką atiduoti sūnums. Ačiū Dievui, kad jie yra“, – kalbėjo Ramūnas Rudokas.

REKLAMA

Ramūnas pripažįsta, kad savo dukroms buvo tėtis per atstumą – susitikdavo gana retai. Ramūnas Rudokas tikino, kad jam koją jaunystėje pakišo darbas ir pinigai. Esą tuo metu jis iš visų jėgų stengėsi kuo labiau aprūpinti savo šeimą ir tuo pačiu metu siekti karjeros aukštumų. Dėl to jam teko paaukoti ir laiką su savo atžalomis. Tačiau dabar viskas yra kitaip.

„Aišku, vaikams trūksta to. Ačiū Dievui dabar viskas pasikeitė. Dabar esu geresnis tėtis, nei buvau kažkada, kai buvau daug jaunesnis, nepatyręs. Nesugebėjau mėgautis tėvyste, kiek mėgaujuosi ja dabar“, – atviravo aktorius.

Pasak Ramūno, palikti vaikus jam yra daug geriau nei su aukle. Esą su juo visi vaikai yra ramūs ir visada turi, ką veikti.

„Mes nuolatos turime, ką veikti, ir aš manau, kad aš tikrai gerai vykdau tėčio pareigas. Tikrai nežiaukčioju keisdamas sauskelnes, kuriose prikrauta tiek, kad atrodo, jog ne vienas jis ten krauna. Atrodo, kad mama ar dar ten kas pridėjo. Tas jausmas niekada neapleidžia. Kaip galima tiek šikti – daugiau negu pats sveria? Bet nežiaukčioju tai darydamas“, – juokėsi Ramūnas.

Ketvirtą kartą tėčiu tapęs Ramūnas Rudokas sakė, kad žinia apie jo žmonos nėštumą visiškai nenustebino, net nudžiugino. Ūgtelėjęs sūnus Raidas – visada šalia, o kartą išgirstas klausimas, ar vaikas yra jo anūkas, jį labiau prajuokino, nei įžeidė.

„Dažniausiai vasaromis visą savo laisvą laiką leidžiu prie Kuršių marių. Labai pamėgau jėgos aitvarų sportą. Galiu save drąsiai vadinti jėgos aitvarų sporto instruktoriumi. Visą savo laiką stengiuosi leisti ten. Ten labai daug šeimų, daug vaikų, daug paauglių ir maždaug kartą per savaitę išgirstu iš kokių septynių, aštuonių ar dešimties metų berniuko ar mergaitės klausimą – „čia jūsų anūkas?“. Jėgos aitvarų bendruomenės vaikai labai atviri, jie visko atvirai klausia. Tikiuosi, kad ir mano vaikai tokie atviri bus. Bet būna keista, kai tokį klausimą išgirstu. Kai atsakau, kad čia mano vaikas, tai tokios akys didelės pasidaro. Tada suprantu, kaip mane priima jaunoji karta. Jie jau mato, kad aš senelis, o man dar atrodo, kad aš jaunuolis. Kalbėdamas su 25-erių jaunimu man atrodo, kad aš esu vienmetis su jais. Kai man 25-erių metų vyras pasako, kad jo tėčiui yra penkiasdešimt, aš prunkšteliu. Jo tėčiui penkiasdešimt, o mes su tuo vaikinu sėdime ir alų geriame kartu. Galvoju, kad čia tai geras“, – pasakojo aktorius.

Visą pokalbį apie tėvystę su Ramūnu Rudoku žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamą laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kievieną pirmadienį 19.30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
L
Liepa
2020-03-25 12:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip negėda senukai veidai išduoda Ankščiau ar vėliau jus paliks nėra kuo didžiuotis ypač Rudokui
Atsakyti
0

N
Ne šūdo tiesa akis bado Ar Šedžius nesid
2020-03-25 13:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liepa
Atsakyti
0

i
iskrypimas
2020-03-28 00:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
svajones ,kad atjaunejo ,ta i tik iliuzija ir noras,bet kokia kaina.netruks panele pamatyti ,kad gyvena su dieduku ,ir gyvenimas pro sali bega..Dar kad butu
isvaizdus ,o cia negrazesni vyra sunku surasti ...Dar metai ,kiti ir tures salia susmukusi seneli ,kuriam nieko nebereikia ,nes gamta daro savo ..O jei rys viagra tai nukris nuo infarkto ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų