100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį

Negerkite alkoholio ir praleiskite kokybišką laiką su šeima – štai tokia yra laimingo gyvenimo paslaptis, teigia 100-ta metės prancūzės dvynės.

Marie Lemarie ir Geneive Bouligand gimė 1919 metais, mažame vakariniame Prancūzijos miestelyje. Spalio 17 dieną jos minėjo savo šimtmetį. Sesės teigia, kad nuo jaunystės metų – jos neatskiriamos. Visą gyvenimą praleido šeimos ūkyje, kurį tėvais nupirko, kuomet joms buvo vos 17 metų.

Dvynės išgyveno ir 2-ąjį pasaulinį karą. Per šį istorinį įvykį merginoms tebuvo 20 metų. Pasibaigus karui abi sesės rado širdies draugus ir susituokė. Nors ir sukūrusios šeimas, seserys vis tiek stengdavosi kuo daugiau laiko būti kartu. Bėgant metams – augo ir šeima.

Geneive turi keturis vaikus, 11 anūkų ir 16 proanūkių. O Marie turi du vaikus, vieną anūką ir tris proanūkius. 2016 metais seserys nusprendė persikelti į slaugos namus ir džiaugiasi galėdamos gyventi vėl kartu po tuo pačių stogu. Geneive neslepia, vienintelė jos ilgo gyvenimo priežastis – džiaugsmas savo šeima.

Dvynių akimirkas stebėkite vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
U
Ursus
2019-10-19 14:50:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas tos paslapties nežino. Čerčelis rūke cigarus gėrė viskį ir pragyveno arti 100 metų. Kiti sėdėjo lageriuose vargo pvz Urbšys ir sulaukė garbingo amžiaus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų