REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) atstovai pranešė, kad, atliekant viaduko kapitalinio remonto darbus, šiuo metu yra uždarytas vienas kelias į Ukmergę.

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) atstovai pranešė, kad, atliekant viaduko kapitalinio remonto darbus, šiuo metu yra uždarytas vienas kelias į Ukmergę.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas teigė, kad kol vyksta darbai, eismas organizuojamas apylankomis.

„Kelias uždarytas į Ukmergės miestą po viaduku (valstybinės reikšmės krašto kelias Nr. 231 Vytinė–Vaitkuškis–Ukmergė). 

<...> Minėtas kelias bus uždarytas senojo viaduko griovimo laikotarpiu, preliminariai iki šių metų vasario vidurio. Įvykdžius griovimo darbus, eismas po viaduku bus atidarytas. Naujojo viaduko statybos darbus pagal sutartį planuojama užbaigti iki 2023 m. rugsėjo pabaigos“, – teigė S. Jansonas.

LAKD atstovas teigė, kad, įvertinus statinį buvo nustatyta daug defektų, indikuojančių apie statinio blogą būklę, todėl reikalingas kapitalinis remontas, kurio metu senos laikančiosios konstrukcijos turi būti keičiamos naujomis, kad atitiktų esamas ir būsimas transporto priemonių apkrovas.

REKLAMA
REKLAMA

Tiltai, viadukai, estakados ir tuneliai yra tvarkomi pagal skiriamą finansavimą, taip pat vadovaujantis Kelių direkcijos parengtu kelio statinių (tiltų, viadukų, estakadų, tunelių), esančių valstybinės reikšmės keliuose, statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto, projektų planavimo, rengimo ir įgyvendinimo prioritetinės eilės sąrašu.

REKLAMA

Šiame sąraše A2 Vilnius–Panevėžys 64,59 km esantis viadukas yra 59-oje vietoje.

Kelių direkcija nuolatos vykdo kelių statinių būklės patikras. Jei patikros metu nustatoma, kad statinys yra labai blogos būklės, statinio tvarkymo darbus planuojama įgyvendinti greičiau, nei nurodyta prioritetinės eilės sąraše.

Prioritetinės eilės peržiūrimos kiekvienais metais po atliktų kasmetinių apžiūrų.

Eismo dalyvius prašoma būti atidžiais, vadovautis specialiai įrengtais, iš anksto apie pokyčius informuojančiais, kelio ženklais. Taip pat naujausia informacija apie eismo pokyčius reguliariai yra skelbiama eismo informacijos centro interneto svetainėje www.eismoinfo.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų