Žinia SEB banko klientams: ateinančią naktį kortele naudotis negalėsite

Norint užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Lapkričio 21 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, dėl atliekamų didesnės apimties darbų iki 40 minučių  – nuo 4.20 iki 5.00 val. nebus galimybės atsiskaityti kortele ir pasiimti grynųjų bankomatuose, neveiks SEB banko mokėjimo kortelių skaitytuvai prekybos vietose.

Taip pat dėl atliekamų IT darbų nuo 4.00 iki 8.00 val. ryto laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus atliekami mokėjimai kai kuriose el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke.

„IT profilaktikos darbus atliekame periodiškai ir jų laiką parenkame taip, kad darbai turėtų kuo mažiau įtakos klientams, t. y.  kai  elektroninėmis banko paslaugomis naudojamasi mažiausiai. Periodiškai atliekami IT darbai padeda bankui tobulinti savo IT sistemas,  gerinti jų saugumą, greitaveiką ir kokybę“, –  sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko valdybos narė ir SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovė.

SEB bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir siūlo reikiamas finansines operacijas atlikti iš anksto arba IT profilaktikos darbams pasibaigus, taip pat, jei reikia, iš anksto pasirūpinti grynaisiais pinigais.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-11-19 11:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
NEPATIKIMA SISTEMA. Jei žmonės iš bankų masiškai išeitų, sistema žlugtų. Juk tai grandinė, kurią sutraukus, sistema žlunga dagelio sričių. Bangsteriai mus valdo.
Atsakyti
-2

A
As
2020-11-19 12:06:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai užkniso.
Atsakyti
-2

N
Nu jo
2020-11-19 11:42:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tvarko tvarko, kazka tobulina, o po to neimanoma naudotis, nes dalis funkciju dinge... Labai jau Maksima primena....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų