naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša pradedanti intensyvią pilotų samdymo kampaniją – iki 2030 metų įmonė planuoja įdarbinti 4 600 pilotų, rašoma pranešime spaudai.

Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša pradedanti intensyvią pilotų samdymo kampaniją – iki 2030 metų įmonė planuoja įdarbinti 4 600 pilotų, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Norėdama sugrįžti prie tokio skrydžių kiekio, koks buvo prieš pandemiją, „Wizz Air“ šiemet jau apmokė 150 pilotų, iki metų pabaigos tikimasi įdarbinti dar 300 šios srities specialistų ir įgyvendinti užsibrėžtus ambicingus augimo tikslus. Kandidatai, kurie visada svajojo apie karjerą virš debesų, kviečiami registruotis čia

Pilotai, prisijungę prie „Wizz Air“, turės galimybę valdyti nuolat augančio, modernaus ir tvaraus orlaivių parko lėktuvus „Airbus A320“ ir „A321“, kurie keliautojus skraidina daugiau nei 800 maršrutų 191-a kryptimi į 49 šalis. „Wizz Air“ yra pasiryžusi daugiau negu trigubai išplėsti savo orlaivių parką – per ateinančius dešimt metų planuojama įsigyti dar 500 „Airbus“ orlaivių.

Tokie planai žada daugybę galimybių naujiems pilotams, norintiems greitai kopti karjeros laiptais, gauti konkurencingą atlyginimą ar dalyvauti profesionaliausiuose mokymuose. Bendrovė darbuotojams siūlo saugią, neterminuotą sutartį bei lankstų darbo grafiką.

REKLAMA

„Wizz Air“ priima paraiškas ne tik iš patyrusių pilotų ir antrųjų pilotų, bet ir iš tų, kurie dar neturi skraidymo patirties - „Wizz Air Pilot Academy“ programa suteikia galimybę mokytis ir įgyti komercinių skrydžių piloto licenciją. Norėdama aprūpinti 43 savo bazes ir įgyvendinti augimo planus, „Wizz Air“ šiuo metu intensyviai ieško ne tik pilotų, bet ir lėktuvų įgulos personalo.

REKLAMA

Nauji darbuotojai kviečiami prisijungti prie bendrovės didžiausiu jos augimo laikotarpiu – vien šiemet „Wizz Air“ atidarė 18 naujų bazių ir pradėjo skraidyti 300 naujų krypčių.

„Labai džiaugiamės, kad metu, kai ypač sparčiai augame Europoje ir už jos ribų, galime sukurti kelis tūkstančius darbo vietų ir į komandą priimti naujų žmonių. Didžiuojamės, kad galime pasiūlyti puikias darbo sąlygas, lankstų grafiką, konkurencingą atlygį ir papildomų naudų paketus.

Karjeros galimybių ir progą greitai tobulėti siūlome ir patyrusiems, ambicingiems pilotams, ir  jaunuoliams, kurie kol kas neturi patirties. Visus kviečiame dirbti vienose iš sparčiausiai augančių Europos oro linijų. Nedvejokite ir kreipkitės jau šiandien!“, – kviečia „Wizz Air“ operacijų vadovas Heiko Holmas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų