Vyrai nė neįtaria: jų moterims nupirkti apatiniai dažnai ir netinka, ir nepatinka

Vieni vyrai į moteriško apatinio trikotažo parduotuves eina susigėdę ir paskubomis. Kiti gerokai drąsiau atlieka šią funkciją. Tačiau nusprendę Kalėdų ir Naujųjų proga savo moterims padovanoti apatinio trikotažo, ir drąsuoliai, ir drovuoliai dažniausiai išrenka pačius seksualiausius apatinius, kokius tik gali rasti.

Ir jei vyrai perka, tai išrenka savo moterims visai kitokį apatinį trikotažą nei pačios moterys sau. Moterys į šį reikalą žiūri praktiškiau.

Tačiau būtent ši Kalėdų dovana – apatinis trikotažas – neretai poroms tampa nemenku išbandymu.

Po švenčių į apatinio trikotažo parduotuves plūsta jau ne vyrai, o moterys. Tyrimai rodo, kad kas penkta britė per kiekvienas šventes lieka nepatenkinta tokia vyro dovana – joms nepatinka apatiniai, kuriuos joms padovanojo jų partneriai. Apklausoje internetu iš 1600 bričių dvi iš trijų buvo visiškai nepatenkintos gautu apatiniu trikotažu.

Lietuvoje tokių tyrimų dar niekas neatliko, bet moterys visur moterys, ir Lietuvoje taip pat neretai nori pakeisti tai, ką joms dovanojo vyrai.

REKLAMA

„Kai kurios moterys atsisako apatinių vien dėlto, kad jie labai seksualūs. Ir jos savęs neįsivaizduoja taip atrodant. (...) Vyrai labai dažnai renkasi apatinius labai balansuojančius arba ant vulgarumo ribos, arba ant seksualumo. Subtilumas dar pasilieka kažkur kitur“, - aiškina stilistas Mantas Petruškevičius.

Viena – nežinoti dydžio. Visai kas kita dovanoti juosteles vietoj kelnaičių. Reta moteris įsivaizduoja, kad kasdien galėtų nešioti juodai raudonos spalvos apatinio trikotažo komplektą, kokį jai nupirko vyriškis, pamatęs tokį kokioje nors seksualinius potyrius skatinančioje reklamoje.

Apatinio trikotažo prekiautojai dar ne tokių istorijų gali papasakoti be sustojimo.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų