• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį virš Lietuvos pastebėtas ratus sukantis lėktuvas, kuris galimai pakilo iš Zoknių aerodromo.

Ketvirtadienį virš Lietuvos pastebėtas ratus sukantis lėktuvas, kuris galimai pakilo iš Zoknių aerodromo.

REKLAMA

Skaitytojas Rimantas (tikrasis vardas redakcijai žinomas – red. past.) teigė, kad, stebėdamas lėktuvų skrydžius internetiniame puslapyje „Flightradar24.com“, jis pastebėjo Lietuvos teritorijoje ratus besukantį lėktuvą. 

Nors detalios informacijos „Flightradar24.com“ apie CL60 lėktuvo skrydžio maršrutą nepateikia, galima matyti, kad CL60 galimai pakilo iš Zoknių aerodromo. Primename, kad Šiauliuose esančiame aerodrome veikia Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazė.

Transporto kompetencijų agentūros vadovas Matas Petrokaitis naujienų portalui tv3.lt teigė, kad informacijos apie Lietuvos oro erdvėje vykstančius skrydžius agentūra neturi, todėl dėl klausimų, kokiu tikslu ir kam priklausantis lėktuvas suko ratus mūsų šalies teritorijoje, reikia teirautis „Oro navigacijos“ atstovų.

Panaršius internetinėje erdvėje, galima surasti, kad CL60 („Bombardier Challenger 650“), kuris įprastai priskiriamas paprastam verslo klasės lėktuvai, pasitarnauja ir karinėms oro pajėgoms, renkančioms žvalgybinę informaciją.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Lietuvos kariuomenės viešųjų ryšių vyr. specialistė Ingutė Piliponienė naujienų portalui tv3.lt patikino, kad orlaivis yra civilinis, tad dėl papildomos informacijos taip pat vertėtų kreiptis į „Oro navigacijos“ atstovus.

Naujienų portalui tv3.lt pasiteiravus „Oro navigacijos“ atstovų, kokiu tikslu ir kam priklausantis lėktuvas CL60 ketvirtadienį skraidė virš Lietuvos, bendrovės komunikacijos vadovė Ingrida Daugirdė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad „tokios pobūždio informacijos neteikiame“. 

 

Purškia chemija, be reikalo ratų nesuktų.
Putinas su lukasenka suko ratus ir ziurejo kaip lietuviska ginyba weikia....
Kiek kainuoja durnaropes .ar daug reikia kad smegenys pavirsta i š......
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų