Vilniuje atidarytas naujas „McDonald‘s“ restoranas – maistą pristatys ir į namus

Šį ketvirtadienį atidarytas naujas „McDonald‘s“ restoranas Vilniuje. Greito maisto restoranų tinklas Lietuvoje pradeda veikti Karolinškių ir Pilaitės mikrorajonų sankirtoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas restoranas

Naujasis restoranas įsikūrė Pilaitės pr. 18 ir tai yra dešimtas restoranas Vilniuje, 17-as Lietuvoje ir 40-as Baltijos šalyse. Restorano dizainas yra išskirtinis – jis išsiskiria šviesiu, minimalistiniu interjeru bei geometrinių formų akcentais. Įmonė į naują restoraną investavo beveik 1 mln. eurų.

„2020 buvo pilni iššūkių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Restoraną atidarome mums visiems neįprastu metu, todėl, kaip ir kituose tinklo restoranuose, taikome visus vyriausybės ir pasaulinius standartus, kurie užtikrina mūsų darbuotojų ir lankytojų saugumą“, – pabrėžia „Premier Restaurants“ generalinis direktorius Vladimir Janevski.

V. Janevski pažymi, kad sprendimas atidaryti naują restoraną vakarinėje Vilniaus miesto dalyje priimtas remiantis matoma perspektyva bei augančia gretimų rajonų bendruomene.

„Naujo restorano Vilniuje atidarymu sukuriame papildomą užsakymo vietą, kurioje mūsų lankytojai galės mėgautis maistu saugiai užsisakydami jo išsinešti, atvykdami automobiliu ar užsisakius per mūsų partnerius su pristatymo paslauga“, – prideda V. Janevski.

Nuo šiandien lankytojai, gyvenantys iki apytiksliai 3 km nuo restorano, galės pasinaudoti maisto pristatymo paslauga – greito aptarnavimo restoranų tinklo partneriai maistą pristatys saugiai į namus. Naujojo restorano aplinka bei lankytojais rūpinsis 69 darbuotojai.

Naujame restorane maisto vienu metu galės užsisakyti dviejų lygiagrečiai stovinčių automobilių ekipažai, paslauga veiks visą parą kiekvieną dieną. 

„McDonald‘s“ greito aptarnavimo restoranų tinklas Lietuvoje taip pat veikia Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Marijampolėje.


Rašyti komentarą...
M
McCafe
2021-01-21 14:20:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėtųsi baristos skyrelio. Šitam gale nėra geros kavos ruošimo taškų, tai lengvai užkariautų hipsterių simpatijas
Atsakyti
0

g
geriau
2021-01-21 12:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebuna
Atsakyti
0

P
PP
2021-01-21 16:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas maistas nebus sergančio pensininko kišenei...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų