restoranas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „restoranas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „restoranas“.

McDonald’s dalins nemokamus mėsainius: skelbia, kur ir kada

Kiekvieną liepos trečiadienį greitojo maisto restoranų tinklas McDonald’s lankytojus vaišins nemokamais mėsainiais. Tiesa, galioja tam tikros sąlygos. Tam, kad gauti nemokamą mėsainį, lankytojai turi savo užsakymą pateikti McDrive langelyje. Minimali užsakymo kaina – 1 euras. Vienam automobiliui priklauso tik vienas nemokamas mėsainis. McDonald’s dalins nemokamus mėsainius Liepos 10 d. bus nemokamai dalinami Big Macai.
54 2024-07-11

Vilniuje uždarytas dar vienas žymus restoranas

Šie metai yra ypač negailestingi restoranams. Visam laikui Stiklių gatvėje duris užvėrė dar vienas sostinės restoranas. Tai restoranas-alinė „Leičiai“. Apie restorano uždarymą byloja ne tik informacija „Google“ platformoje, bet ir A4 lapas ant restorano lango, informuojantis, kad patalpos yra nuomojamos.
2024-07-04

„Michelin“ žvaigžde įvertinti restoranai jau neatsigina lankytojų: atsakė, ar didins kainas

Keturiems  Lietuvos restoranams ketvirtadienį gavus prestižinio „Michelin“ gido žvaigždę, o dar 30 patekus į „Michelin“ gidą, įvertintų restoranų vadovai sako, jog juos užplūdo potencialių klientų skambučiai, o rezervacijų sistemos jau ketvirtadienį vakare strigo.  „Gal praėjus 5–10 minučių po ceremonijos tiesiog užstrigo, nebeveikė rezervacijų sistema. Netilo telefonas, pilna užklausų, pilna žinučių.
2024-06-14

Prašo atpažinti nufilmuotus vyrus: pavalgę Vilniaus kavinėje jie pabėgo

Pirmadienio vakarą sostinės Šeškinės mikrorajone esančiame restorane „Agotos gryčia“ buvo užfiksuotas neeilinis įvykis. Keturi vyrai, suvalgę visą užsakytą maistą, nusprendė iš restorano pabėgti nesusimokėję.  Pirmadienį, apie 21 val. vakaro „Agotos gryčios“ vaizdo kameros užfiksavo, kaip lauko terasoje sėdintys keturi vyrai pakilo nuo stalo ir, peršokę tvorelę bei praskyrę gyvatvorę, pabėgo iš restorano.

Vilniuje uždarytas 17 metų veikęs restoranas

Vilniaus Rūdninkų gatvėje nebeliko vieno seniausių Vilniaus restoranų. Visam laikui duris užvėrė restoranas „Belgai”, kuris mieste garsėjo kaip vieta, kur buvo galima nueiti paragauti net 10 skonių midijų. Jo vietoje neseniai įsikūrė naujas korėjietiško maisto restoranas „GoGi Guy”. Uždarė restoraną Jeigu „Google” paieškoje įvesime „Belgai” restorano pavadinimą, pamatysime informaciją, kad restoranas uždarytas visam laikui. Jis gyvavo 17 metų.
2024-05-08

Restoranai ieško sezoninių darbotojų, bet jaunimas eiti nenori: esą darbas gėdingas, moka per mažai

Atšilus orams darbdaviai vis intensyviau ieško sezoninių darbuotojų. Labiausiai pastiprinimo dairosi įvairios maitinimo įstaigos. Pasak restoranų atstovų, daugiausiai dirbti sezono metu ateina studentai ir moksleiviai. Pasirodo, kad jaunimas nori mažai dirbti, bet daug užsidirbti, kai kurie svajoja be jokios patirties į rankas gauti ir iki tūkstančio dviejų šimtų eurų. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Išskirtinės varžybos: geriausi Paryžiaus restoranų padavėjai varžėsi neįprastoje rungtyje

Ar galėtumėte nueiti du kilometrus nešdami rankoje padėklą su stikline vandens ir neišpilti nė lašo? Būtent tokią rungtį teko įveikti Paryžiuje vykusių padavėjų lenktynių dalyviams. Du šimtai vyrų ir moterų varžėsi vikrumo ir greičio rungtyse lygiai taip, kaip jų kolegos darė prieš daugiau nei šimtą metų. Daugiau apie tai – TV3 žiniose. Paryžiaus gatvėmis pasileido būriai padavėjų.
2024-03-30

Sprogus restoranui Kinijoje – abejingi aplinkiniai žmonės: esą tai įprasta

Vienas žuvęs ir 22 sužeisti – tiek aukų ir sužalotų žmonių suskaičiuota sprogus restoranui vienoje Kinijos provincijoje. Pasak pareigūnų, sprogimo priežastis – dujų nuotėkis. O liudininkų vaizdo registratorius užfiksavo, kaip nuolaužos gatvėje parbloškė moterį, tačiau niekas iš praeivių jai į pagalbą taip ir neatskubėjo. Vaizdo registratoriaus kamera užfiksavo galingą sprogimą Kinijos Hebėjaus provincijoje. Sprogimas tikriausiai nugriaudėjo dėl dujų nuotėkio.
2024-03-18

Garsi influencerė restorane užkūrė tikrą dramą: paviešino jos žinutes

Nuomonės formuotojos poelgis pribloškė restorano darbuotojus – suplanavusi apsilankyti populiariame Mančesteryje įsikūrusiame restorane ji reikalavo nemokamos vakarienės ir išpeikė jį už tai, kad jai buvo liepta susimokėti už maistą, tačiau restorano darbuotojai jai aiškiai atkirto, kad žinomumas nėra priežastis valgyti nemokamai.
2024-03-06

Vilniuje duris atvėrė išskirtinis restoranas: atidaryme – žmonės su savo augintiniais

Į Vilniuje duris atvėrusio restorano „The House“ atidarymą sugužėjo žinomi žmonės. Kai kurie – vedini savo keturkojais draugais! Daugelis svečių jau žinojo, kad jų laukia ne tik Druskininkų legenda tapusio restorano „The House“ virtuvės šefo patiekalų valgiaraštis, bet ir puikus meniu keturkojams.
2024-03-01
REKLAMA
REKLAMA

Uždaryta viena seniausių „Jurgis ir Drakonas“ picerijų

Nuo vasario 28 dienos uždarytas vienas seniausių „Jurgis ir Drakonas“ neapolietiškų picos restoranų. Apie šio restorano uždarymą pranešta socialiniame tinkle „Facebook“. „Šiandien paskutinė vakarienė mūsų Pylimo restorane. <…> Seniausias mūsų restoranas užveria duris, čia lieka daug prisiminimų, smagių nuotykių, o dabar metas kurti prisiminimus kituose mūsų restoranuose“, – rašoma restorano pranešime. Picerija buvo įsikūrusi Pylimo gatvėje.
2024-02-29

Cepelinų diena paminėta trankiai: išgraibstė net 600 porcijų

Vasario pirmąjį sekmadienį, minėdami Pasaulio cepelinų dieną, senjorai Panevėžyje vaišinosi nemokamais cepelinais. Daugiau nei 600 porcijų – tiek sejorams cepelinų išvirė vienas restoranas. 100 porcijų restoranas dovanojo pats, o dar virš pusės tūkstančio nupirko miestelėnai, įmonės. Tiesa, nemokamų cepelinų užteko ne visiems norintiems. Dirbo nuo ankstyvo ryto „Visą dieną dirbam. Nuo ankstyvo ryto, sukam, tapšnojam ir darom.“ O pritapšnoti reikia išties nemažai – virš 600 porcijų.
Aktualijos 2024-02-04

Muštynės restorane nustebino: du gynėsi prieš vieną, o konflikto priežastis – „amoralumas“

Bendruoju pagalbos numeriu pranešta, kad kavinėje vyksta muštynės. Į įvykio vietą skubėjo policijos ir medikų ekipažai. Įvykį užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Kavinės prieigose stoviniuojantys piliečiai nurodė, kad konfliktas vyksta viduje ir patikslino, kad patys jame nedalyvavo. Apsaugos darbuotojas suteikė pirminę informaciją:  „Gavom pavojų, atvykome. Tik išlipau iš mašinos ir barmenė nurodė, kurie konfliktuoja. Jie iškart pasišalino.
2024-01-28

Verslininkai įspėja: kavinės ir restoranai didins kainas, kai kurie gali užsidaryti

Nuo sausio maitinimo verslui nebetaikant lengvatinio 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM), padidinus alkoholio akcizus ir minimalią algą, dalis kavinių, restoranų ir kitų maitinimo įmonių ketina didinti kainas, kiti ieško būdų, kaip dar sumažinti išlaidas ir išgyventi. Vis dėlto kai kurie verslo atstovai ketina kurį laiką pažiūrėti, kaip seksis, ir neatmeta uždarymo galimybės.  Įmonių atstovai kartoja, kad vėl grąžinti 21 proc.
78 2024-01-08

Žilvinas Grigaitis seniai taip nesilinksmino: šėlo naujo restorano atidaryme Vilniuje

Vilniuje, Gedimino prospekto pradžioje, duris atvėrė naujas tradicinis italų restoranas. Šia proga susirinkę svečiai vaišinosi beveik dvidešimt metų patirties virtuvėje turinčio restorano šefo ir savininko ruoštais gurmaniškais užkandžiais ir smagiai leido laiką. Šventėje dalyvavęs verslininkas Žilvinas Grigaitis prisipažino, kad jau seniai taip smagiai nešoko, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Grigaitis dėkojo bendražygiams „Prisipažinsiu, jau seniai taip smagiai nešokau.
2023-12-29

Į šią Širvintų vietą plūsta iš visos Lietuvos: atskleidė sėkmės paslaptį

Šiemet Širvintų miestas spinduliuoja kalėdine dvasia. Jame gyventojus stebina ne tik įstabaus grožio eglutė, tačiau taip pat ir išankstinė kalėdinė dovana, kurią miestui įteikė restorano „Alkanas briedis“ savininkai Ieva ir Mykolas Lučiūnai. Pokalbio metu Ieva Lučiūnienė papasakojo apie naujų patalpų virš vandens atidarymą ir apie dienas, kai skelbė, kad visas maistas išparduotas. Miesto gyventojams įteikė dovaną Šiemet Ievos ir Mykolo Lučiūnų restoranui sukako du metai.
2023-12-22

Armonaitė: kitąmet Lietuvoje turėtų atsirasti restoranas su „Michelin“ įvertinimu

2024 metais Lietuvoje turėtų atsirasti pirmasis restoranas su „Michelin“ įvertinimu, trečiadienį pareiškė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. „Lietuvoje atsiras „Michelin“ restoranas, ties tuo dabar mes labai aktyviai dirbame, tačiau daugiau detalių kol kas atskleisti negaliu“, – spaudos konferencijoje sakė A. Armonaitė.

Šokiravo kebabinės savininko bendravimas: klientams pasiūlė patiems daugiau užsidirbti ir ne tik

Daugelis esame pratę, kad gavus prastą prekę, paslaugą ar maistą mūsų būtų atsiprašyta, pažadama pasitaisyti, atlyginti žalą ar panašiai. Vis tik su klientais taip bendrauja ne visi – kai kurie pasirenka ironiją, sarkazmą ir neįprastą humorą. Tad gali atrodyti, kad iš jūsų piktai šaipomasi ir tyčiojamasi. Nemandagūs, šiurkštūs ir įžeidžiantys restorano savininko atsakymai į neigiamus klientų atsiliepimus supykdė vieną lietuvį. Anot jo, net šlykštu tai skaityti.
2023-12-01
REKLAMA
Ikea Kalėdos  Ikea Kalėdos

Pats laikas ruoštis Kalėdoms: atskleidė, kaip sutaupyti gali kiekvienas

Augant išlaidoms ir gyventojams vis dažniau pasvarstant, kur galima sutaupyti, IKEA mažina šimtų namų sprendimų ir produktų kainas. Apsipirkti už mažesnę kainą galės ir tie, kurie atnaujina namus, ir tie, kurie ruošiasi Kalėdoms. „Augant pragyvenimo išlaidoms ir didėjant infliacijai, mūsų įsipareigojimas būti prieinamiems daugeliui ir užtikrinti kasdien žemą kainą yra stipresnis negu bet kada anksčiau.
2023-11-15

Naujo restorano atidaryme – būrys įžymybių: pasidalino kulinarinėmis patirtimis

Ketvirtadienio vakarą pačioje Kauno širdyje, šalia Soboro, duris atvėrė naujas išskirtinio dekoro restoranas „Laurus“, kuriame didžiulis būrys kviestinių svečių susirinko išbandyti šiuolaikinės europietiškos virtuvės patiekalų. Puošniai dekoruotoje aplinkoje, skambant Karolinos Rastenytės dainoms, svečiai ne tik turėjo galimybę pirmieji išbandyti naujos Kauno gastronominės žvaigždės meniu, bet ir pasidalinti įsimintiniausiomis kulinarinėmis patirtimis gyvenime.
2023-11-03

Ištvanas Kvikas – apie restorano uždarymą ir romus: „Didžiausia diskriminacija – mokyklose“

Visai neseniai Vilniaus centre duris užvėrė romų bendruomenės pirmininko, daininko Ištvano Kviko restoranas „Gypsy Lounge & Grill“. Kultūra dvelkianti vieta suburdavo daugybę žmonių tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis. Kaip tikino restorano savininkas, tai buvo vieta, griovusi stereotipus apie romų tautybės žmones. „Dar iki galo nesupratome, kad romai yra tokie patys žmonės kaip ir visi“, – kalbėjo vyras.
2023-10-29

Uždarytas Ištvano Kviko restoranas Vilniaus centre: lankytojams turi vieną klausimą

Vilniaus centre duris užvėrė Ištvano Kviko restoranas „Gypsy Lounge & Grill“. Apie Ištvano Kviko restorano „Gypsy Lounge & Grill“ uždarymą skelbiama oficialiame jų socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje. „Draugai,  Deja, Gypsy restoranas yra uždarytas, bet ne mūsų norai.
147 2023-10-23

Lietuvio elgesys pribloškė net visko mačiusius: kad išvengtų sąskaitos restorane – neįtikėtinas spektaklis

Lietuviai tikrai yra išradinga tauta. Tuo neseniai įsitikino Ispanijos policija, pagavusi lietuvį, kuris, kaip įtariama, dvidešimtyje šalies restoranų imitavo širdies priepuolį, kad nereikėtų apmokėti sąskaitų. Kaip skelbia šalies spauda, neįvardytas 50-metis vyras apgavo mažiausiai 20 restoranų, kurių dauguma buvo Ispanijos Costa Blancos regione. Juose apsilankęs ir pavalgęs jis meistriškai suvaidindavo, kad patyrė širdies smūgį.

Apsilankęs restorane Žemaitijoje maloniai nustebo: rekomenduoja visiems

Ne taip seniai rašiau apie vieną maitinimo įstaigą, kurią pavadinau Žemaitijos gėda. Šį kartą rašysiu apie priešingybę jai, apie tokią maitinimo įstaigą, kuri ne tik nepadarytų žemaičiams gėdos, bet ir galėtų būti viena iš tų, kurios reprezentuoja šį kraštą. Restoranėlis „Smagratis“, apie kurį ir noriu jums papasakoti, įsikūręs gražiame Kretingos mieste. Spėju, pavadinimas „Smagratis“ turi kažką bendro su šalia įsikūrusiu panašaus pavadinimo automobilių servisu.
2023-10-12

Diskriminacija apkaltintas Čeprackas supykdė Stano: „Pabandysi mus išvaryti, niekur neišeisim“

Vilniuje įsikūręs šefo Liutauro Čepracko restoranas „Gastronomika“ pastaruoju metu sulaukė nemažai žmonių dėmesio. Lygių teisių kontrolieriaus tarnyba nustatė, kad vakarais neįleisdamas žmonių su mažais vaikais restoranas diskriminuoja klientus. Sureagavus ir pačiam vyrui, apie tai pasisakė ir žinomas muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano.   Restorano „Gastronomika“ svetainėje nurodoma ne viena taisyklė.
77 2023-10-11

Kaune – masinės muštynės: girti vyrai kumščiais laidėsi restorano terasoje

Kaune per grupės asmenų muštynes apgadintas restorano inventorius, įvykio vietoje rasti trys nukentėję žmonės. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų pirmadienio vakarą, apie 23.50 val., Savanorių prospekte, restorano lauko terasoje, tarp asmenų kilo muštynės. Buvo apgadintas lauke buvęs inventorius, o penki konflikte dalyvavę asmenys pasišalino.

11-mečiui restorane atsisakyta duoti vaikišką porciją: tėtis įsiuto dėl darbuotojų elgesio

Kinų restorane 11 metų berniukui buvo atsisakyta duoti vaikišką porciją, nes jis buvo „per aukštas“, o jo pasipiktinęs tėtis buvo priverstas mokėti už suaugusiųjų patiekalą. 50 metų Craigas Cantrillas teigia, kad kinų „Wong Ting“ restorane iš jo buvo pareikalauta 22,50 svarų sterlingų, o ne 10 svarų sterlingų už 1.5 m. ūgio sūnaus Joshua patiekalą, skelbė dailystar.co.uk. Nemaloni situacija įvyko Pietų Jorkšyre.
2023-09-30

Iš picerijos Jonavoje išėjo piktas ir nesumokėjęs 100 eurų sąskaitos: paaiškino, kodėl

Situacija su maitinimo įstaigomis Lietuvoje kasmet darosi vis liūdnesnė. Kalbu ne apie jų augantį kiekį. Rašydamas žodį – liūdnesnė, turiu galvoje tai, kad kokybė bėgant laikui tik prastėja. Ir mums, vartotojams, vis sunkiau atrasti maitinimo įstaigą iš kurios išėjęs rašytum ne nusivylimais dvelkiančias eilutes, o pagiriamąjį žodį.
2023-09-22

Apsilankęs naujame pajūrio restorane kaip reikiant nustebo: rekomenduoja visiems

Tas lietuvis, kuris verkia, kad Lietuvoje gyvenimas prastėja turėtų apsiraminti, nes šiame tekste aš įrodysiu, jog taip toli gražu nėra. Ir tam man tikrai neprireiks jums rodyti skaičių, kaip kilo šalyje algos per tuos 30 nepriklausomybės metų. Siūlau prisiminti kiek maitinimo įstaigų Lietuvoje buvo prieš Lietuvai atkuriant nepriklausomybę. Sutikit, posakis, kad maitinimo įstaigos dar ir dabar dygsta kaip grybai po lietaus, nėra perdėtas. Paimkime kaip pavyzdį šalia Klaipėdos esančią Karklę.
2023-09-04

Apsilankius restorane netoli Šiaulių pribloškė padavėjos poelgis: tokios reakcijos nesitikėjo

Su kuo man asocijuojasi žodis – restoranas. Visų pirma, tai staltiesėmis dengti stalai, o ant jų bent minimalus serviravimas (įrankiai šaltiems, pagrindiniams patiekalams ir taurė stalo vandeniui). Antra, ne ką mažiau svarbi detalė – personalo apranga.
2023-08-29

Kaune – masinės muštynės: kaukėti ir įsiutę vyrai su strypais puolė daužyti sėdinčius kavinėje

Penktadienį Kaune, Laisvės alėjoje, įvyko tai, kas priminė 2000-ųjų pradžią. Šeši asmenys užpuolė restorane ramiai sėdėjusius penkis žmones. „Buvo gautas toks pranešimas, kad šeši asmenys užpuolė keturis vyrus ir moterį. Vienas nukentėjęs vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Likę asmenys iš įvykio vietos pasišalino.

Ar privalu mokėti už maistą, jei likote juo nepatenkintas? Patarė, kaip elgtis

Neseniai į viešumą iškilo atvejis, kada vieno žinomo Vilniaus restorano („Carre“) klientas buvo nepatenkintas jam pristatytu gėrimu. Šiuo nepasitenkinimu pasiskundė ir padavėjai, kurie atsisakė gėrimą pakeisti. Klientas nusprendė, kad už jį nemokės ir taip buvo įtrauktas į „juodąjį“ restorano sąrašą.
65 2023-07-19

Apsilankęs Lietuvos kavinėje norėjo bėgti kur akys mato: „Kodėl tokios vietos nebankrutuoja?“

Kodėl tokios vietos nebankrutuoja? Toks klausimas mums su Katiniene iškilo po apsilankymo Švenčionyse, restorane „Beržuvis“. Į šį klausimą pabandysiu rasti atsakymą šioje apžvalgoje. Tad pradedame. Pažadu bus linksma. Restorano interjero amžių geriausiai nusako prie įėjimo į restoraną patiestas kilimas. Kiek žmonių jį mindė prieš daugelį metų, laukdami kol salėje atsilaisvins stalelis, būtų sunku suskaičiuoti.
2023-07-18

Užsukęs į Vilniaus senamiesčio kavinę nustebo kaip reikalas: „Aš čia dar sugrįšiu“

Kadangi darosi madinga viešai kalbėti apie šeimoje kylančius barnius ar nesutarimus, nusprendžiau ir aš apie tai netylėti. Bet iš karto noriu visus nuraminti: tarp mūsų su Katiniene, skirtingai nuo šių dienų nuomonių formuotojų, vidinės dramos praeina be fizinės jėgos panaudojimo. Mes, Katinai, skirtingai nuo žmonių, ginčus sprendžiame išsimiauksėdami, o ne paleisdami į darbą aštrius nagus. Tad nuo ko viskas prasidėjo.
2023-07-06

Lietuvos restoranai vis dažniau žmones vaišina stalo vandeniu: „Skaičiuojame tik naudą“

Vis daugiau kavinių ir barų bei viešbučių Lietuvoje savo klientams atsigerti patiekia vandenį iš čiaupo. Verslininkai sako, kad žmonės dėl to jokios problemos nemato, o ir mokestį už tai ima reta įstaiga. Sveikatos specialistai patvirtina – Lietuva yra viena išskirtinių šalių pasaulyje, kur vandenį iš čiaupo galima gerti drąsiai. Restobaro „Tabu“ padavėja Raimonda klientams ruošia šaltą stalo vandenį, paskanintą citrina.

Šio lietuvio pelnyto prestižinio apdovanojimo trokšta kiekvienas šefas: štai kaip jam pavyko

Lietuva turi kuo didžiuotis – virtuvės šefas Airis Zapašnikas (31) yra vienintelis lietuvis, pelnęs prestižinį apdovanojimą – „Michelin“ žvaigždutę, kurios trokšta kiekvienas šefas. Airis sako, kad toks įvertinimas – reikšmingas. „Tai ne tik didelė laimė būti pastebėtu ir įvertintu, bet ir garbė prieš savo tautą“, – teigia jis.
79 2023-06-29

Apsilankęs užkandinėje Kaune kreipiasi į visus: „Jei bijai persivalgyti, geriau čia neiti“

Nežinau kaip su kitomis moterimis, bet Katinienę gatvės maistu yra labai sunku suvilioti. Kaip ji sako – „kebabus valgyčiau tik tuo atveju, jei žinočiau, kad kito maisto dar greit negausiu“. Dar baisiau ji atsiliepia apie „McDonald‘s“, „Hesburger“ ir „KFC“. Bet atsivilioti ją į „El Jefe California Burrito“ paskanauti meksikietiško maisto man kažkaip, visgi, pavyko. Yra moterų, kurios dietos pradeda laikytis likus mėnesiui ar keliems iki vasaros.
2023-06-29

Apsilankymas vienoje Klaipėdos valgykloje nemaloniai nustebino: „Iš gėdos galėtumėte bent kiek parausti“

Praėjo jau mėnuo po mano apsilankymo valgykloje „Šefo pietūs“ ir po ilgų dvejonių aš visgi nusprendžiau parašyti. O kodėl tiek ilgai neprisiruošiau parašyti, sužinosite perskaitę šią trumpą apžvalgą. Jei Lietuvos padangėje atsidaro kokia nauja maitinimo įstaiga, tai tą pačią dieną apie tai mane informuoja kažkas iš gausaus mano skaitytojų rato. Panašiai buvo ir su valgykla „Šefo pietūs“. Apžvalga Tad radęs laiko su sūnumi nuvykau paskanauti ten gaminamo maisto.
2023-06-27

Šiaurės vakarų Kinijoje per sprogimą restorane žuvo 31 žmogus

Kinijos šiaurės vakaruose esančiame Jinčuane nugriaudėjus sprogimui restorane žuvo mažiausiai 31 žmogus, ketvirtadienį pranešė valstybinė žiniasklaida. „Suskystintų naftos dujų nuotėkis... sukėlė sprogimą kepsnių restorane“, – apie trečiadienio vakarą įvykusį sprogimą pranešė valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“, remdamasi regiono Komunistų partijos komitetu. Agentūra pranešė, kad dar septyniems žmonėms teikiama medicininė pagalba, o vieno iš jų būklė yra kritinė.
2023-06-22

To, ką patyrė populiarioje Vilniaus kavinėje, nepamirš ilgai: iš ten skuodė kuo greičiau

Manau, Vilnius ne tik Lietuvos sostinė, bet ir miestas, kuris taip pat prisideda prie lankymosi restoranuose kultūros formavimo. Nesuklysiu teikdamas, kad jame atsirado ir pirmi restoranai draugiški mūsų keturkojams augintiniams, bei daugelis kitų naujovių. O tai, ką mes patyrėme vienoje iš Vilniaus senamiesčio maitinimo įstaigų, su pirmu mano sakiniu nieko bendro neturi. To sostinėje būti neturėtų.
2023-06-20

Atrado neeilinį restoraną Lietuvos pajūryje: šefo elgesys nustebino kaip reikiant

Dievas kurdamas Adomą ir Ievą, greičiausiai, net nepagalvojo, kiek galvos skausmo užkrauna vyrams sukurdamas moterį. Žinoma, čia tiktų frazė – be moterų būtų liūdna vyrams. Bet dažnokai nutinka taip, kad jūs, moterys, mums vyrams džiaugsmą sumaišote su galvos skausmu. Tai rašydamas turiu galvoje savo Katinienę, kuri lyg turėtų ir džiaugtis, jog dažnai lankomės restoranuose ir retai namie gaminame maistą, bet su ja būna viskas atvirkščiai.
2023-06-15

Apsilankęs Kauno restorane nustebo, ką pamatė: „Šioje situacijoje kalta tik padavėja“

Ar kada susimąstėte, kokia didelė gausa maitinimo įstaigų Lietuvoje? Pasirinkimas toks didelis, kad kartais net sunku būna apsispręsti į kurią iš jų užsukti. Panašią dilemą sprendžiau atsidūręs Kauno „Akropolyje“. Norint „sudeginti“ valandą iki suplanuoto susitikimo tam geriausiai tinka puodelis kavos ar stiklinė sulčių kokioje jaukioje aplinkoje.
2023-06-13

Kauniečiai pasišlykštėjo vaizdu prie populiaraus restorano: to išvysti nesitikėjo

„Riebaus Katino“ tinklaraštyje netrūksta ne tik įvairiausių maitinimo įstaigų apžvalgų, tačiau ir netikėtų istorijų, kuriomis pasidalina skaitytojai. Štai visai neseniai prie Kauno mieste, Savanorių g., esančio greito maisto restorano „McDonald‘s“ klientai užfiksavo neįtikėtiną vaizdelį. Prie pat restorano prieigų lakstė būrys pelių. „Vykstant į „McDonald‘s“ nepamirškite pamaitinti pelių. Jų niekas neaptarnauja, o jos nori valgyti.
2023-06-08

Apsilankius populiariame Kauno restorane kreipiasi į lietuvius: „Nesakykite, kad neįspėjau“

Kai užsimanau palepinti Katinienę, visada pietums parenku restoraną su gražiu interjeru, o jei šiltesni orai – stengiuosi rasti vietelę su jaukia terasa. Kaune įgyvendinti tokiai idėjai puikiai tinka „Floros simfonija“. Atsidūręs jos terasoje, pasijunti lyg būtum pabėgęs iš miesto, nors iš tiesų randiesi vos kelios minutės kelio nuo Kauno pilies. Apžvalga Kol Katinienė su drauge pasigrožėjo lauko terasos želdiniais, aš pašokinėjau ant batuto.
2023-06-05

Apsilankius legendinėje Lietuvos kavinėje žodžių į vatą nevyniojo: „Virėjui reiktų rankas nukapoti“

Kadangi Katinienė po mano paskutinės apžvalgos vis dar rodo savo ožius ir atsisako su manim vykti kur pietauti, naujai apžvalgai aš pasitelkiau savo tėvelius. Ir važiuodamas su jais į „Šalia kelio karčema“ supratau, kad tokia išvyka nušausiu du zuikius vienu šūviu. Ir tėveliams dieną praskaidrinsiu, ir galėsiu juos pasitelkti vertinimui. Nes pasigirsta kalbos, kad mes su Katiniene tiek visko jau aplankę ir „išpindėję“, kad per daug prie visko kabinėjamės.
93 2023-05-30
Į viršų