Vilniuje bus projektuojama nauja ledo arena

Liepkalnio ledo areną Vilniuje projektuos bendrovės Projektų rengimo centras ir „Tiksli forma“, pranešė miesto savivaldybė.

Kaip BNS informavo savivaldybė, 330 tūkst. eurų (su PVM) vertės sutartis su įmonių konsorciumu  pasirašyta trečiadienį. Pagal ją projektas turi būti parengtas 2022 metais.

„Nauji, šiuolaikiški ledo rūmai pirmiausia prisidės prie neformaliojo ugdymo išplėtimo ir aukšto meistriškumo sportininkų tobulėjimo, o ilgalaikėje perspektyvoje – ir prie ledo ritulio, dailiojo čiuožimo ir akmenslydžio populiarinimo šalyje“, – pranešime teigė Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Sklype  Naujininkuose, Jotvingių gatvėje, ketinama statyti apie 9,5 tūkst. kv. metrų bendro ploto ledo areną su dviem aikštėmis – viena jų bus skirta ledo rituliui, kita – ir dailiajam čiuožimui.

Pastarosios prieigose planuojama įkurdinti žiūrovų tribūnas, arenoje taip pat bus numatyta erdvė akmenslydžio aikštelei bei apšilimo ir dailiojo čiuožimo choreografijos salėms.

Pastatas vienu metu talpins apie 100 sportininkų.

Tarptautinį ledo arenos projektavimo konkursą miestas paskelbė 2020 metų spalį. Savivaldybė BNS nurodė, jog buvo pateikti 6 pasiūlymai, iš kurių penki dėl įvairių trūkumų atmesti. 

Projektą valdys savivaldybės įmonė Vilniaus vystymo kompanija.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2021-01-21 08:24:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur nacionalinis stadionas...cirkininkai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų