Vilnietė įsirengė butą pagal Feng-šui principus: paaiškino, kas svarbiausia

Nuosavas būstas yra kiekvieno siekiamybė bei didžiulis džiaugsmas. Tačiau įrengimas, statybos ar remontas yra sudėtingas procesas, kurį reikia labai gerai apgalvoti ir atidžiai įvertinti. 

Laidai „5 žvaigždučių būstas“ finansų ir draudimo ekspertė Greta Krušaitė sutiko papasakoti, kaip jai sekėsi įsirengti nuosavą būstą ir su kokiais iššūkiais teko susidurti. 

„Pagrindiniai norai buvo, kad vyrautų balta spalva, kad butas atrodytų daug didesnis negu iš tiesų yra, tai Donata pritaikė veidrodžius. Taip pat norėjau, kad atrodytų prabangu ir jauku ir ne per daug ekstravagantiška“, – pagrindinius tikslus, kuriuos kėlė dizainerei, nupasakojo finansų ekspertė.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnietė įsirengė būtą pagal Feng šui principus: sužinokite kas svarbiausia

Moteris atskleidė, kad butą kūrė pagal Feng-šui reikalavimus, todėl ne sykį reikėjo ieškoti nestandartinių sprendimų. Virtuvėje virš salelės pas ją kabo ne gartraukis, kaip įprasta, o šviestuvai.

„Labai džiaugiuosi šiais šviestuvais, kadangi norėjau šiek tiek įsirengti viską pagal Feng-šui. Tai būtent ši zona yra meilės zona ir joje turi būti bijūnų visada. Tai dėl to turiu du šviestuvus, kurie yra porelės simbolis, ir du bijūnus. Taip ant stalo visada yra dvi žvakės arba keturios, nes turi būti lyginis skaičius“, – dėstė ji. 

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
J
Jan
2019-11-30 09:40:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sudas Cia ne butas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų