Verslas ragina paskubėti: priimkite sprendimus dėl mokesčių reformos

Lietuvos verslo atstovai paragino valdžią imtis skubių veiksmų, kad ekonomika liktų tvari bei konkurencinga, norint, kad ji atlaikytų išbandymus ir išvengtų gresiančio nuosmukio.

Lietuvos pramonininkų ir Darbdavių konfederacijos, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija bei Laisvosios rinkos institutas išplatino laišką premjerei, Seimo valdybai ir Finansų ministerijai dėl neatidėliotinų veiksmų.

Jų teigimu, Lietuva turi būti pasirengusi dalyvauti perkeliant gamybos bei logistikos grandines iš Azijos link Europos. Be to, jie ragina neapmokestinti reinvestuojamo pelno, o tai pritrauktų užsienio investicijų, įmonės galėtų atnaujinti technologijas, kurti naujas darbo vietas, didinti darbo našumą ir pereiti prie aukštos pridėtinės vertės kūrimo.

„Verslui susiduriant su rimtu skolinimosi šaltinių trūkumu, investicijos iš nuosavų lėšų taps lemiamos šalies ūkio plėtrai bei tvarumui. Ypač svarbu pasivyti konkurencingumu mūsų kaimynes Estiją, Latviją, o dabar jau ir Lenkiją, kur apmokestinamas tik paskirstytas pelnas“, – rašoma laiške. 

Pasak verslo atstovų, pagerinus mokesčius ir investicinę aplinką, Lietuva pritrauks naujų investicijų ir stabdys kapitalo nutekėjimą į patrauklesnių mokesčių šalis. 

Jie ragina priimti sprendimus, kad mokesčių reforma įsigaliotų nuo 2022 metų pradžios.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų