Veiklą turėtų pradėti Inovacijų agentūra: paaiškino, už ką bus atsakinga ši įstaiga

Kitų metų pradžioje turėtų pradėti veikti nauja Inovacijų agentūra – ji taps vienintele įstaiga, atsakinga už visos inovacijų ekosistemos vystymą nuo idėjos iki produktų pateikimo rinkai.

Inovacijų agentūros koncepcijai trečiadienį pritarta Vyriausybės pasitarime.

Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, dabar inovacijas versle fragmentiškai kuruoja kelios nesusijusios institucijos, trūksta sisteminio ir ilgalaikio požiūrio. 

„Jei norime sukurti inovacijoms palankų klimatą, suteikiantį galimybę konkuruoti pasauliniu mastu, turime inovacijų priemones perduoti į vienas rankas. Tuomet inovacijų skatinimo ekosistema taps harmoninga, nebeliks besidubliuojančių funkcijų ir neaiškios atsakomybės, o verslas aiškiai žinos, kur gali kreiptis pagalbos dėl idėjų vystymo ar paramos“, – pranešime sakė A. Armonaitė.

Inovacijų agentūra teiks ekspertinę ir konsultacinę pagalbą, prieigą prie finansavimo, koordinuos paramą, infrastruktūros kūrimą, kuruos inovacijų vystymo, startuolių plėtros, verslo ir mokslo partnerystės, inovacijų viešajame sektoriuje, bendrojo verslų vystymo sritis.

Naujoji agentūra bus kuriama investicijų skatinimo agentūros „Versli Lietuva“ pagrindu.

Planuojama, kad naujoje agentūroje dirbs iki 300 žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų