Statistikos departamentas analizuos daugiau Covid-19 duomenų

Vyriausybė trečiadienyje posėdyje pavedė Statistikos departamentui analizuoti daugiau duomenų, susijusių su koronaviruso pandemija.

Sveikatos apsaugos ministerijos teigimu, be šiuo metu viešai skelbiamų COVID-19 ligos paplitimo, testavimo, sergamumo, mirtingumo, vakcinacijos, sveikatos priežiūros įstaigų veiklos ir resursų rodiklių, siūloma įtraukti ir duomenis apie sekoskaitos tyrimus.

Be to, Statistikos departamentui pavesta atlikti analizę, susijusią su skiepų poveikiu naujiems ir pakartotiniams užsikrėtimams, guldymui į ligonines, mirtingumui, taip pat atlikti galimų nepageidaujamų reakcijų į vakcinas stebėseną, vertinant statistinius dažnio pokyčius skirtingose populiacijose.

Statistikos departamentas vertintų ir tiesioginę COVID-19 ligos įtaką tikimybei būti hospitalizuotam ar mirti, nustatytų pažeidžiamiausias žmonių grupes, kurioms kyla didžiausia rizika sirgti, stebėtų ilgalaikę ligos įtaką sveikatai bei netiesiogines pandemijos pasekmes sveikatai.

„Ši analizė sudarys sąlygas išsamiai vertinti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) pandemiją, priimti pagrįstus jos valdymo sprendimus ir prognozuoti eigą“, – rašoma nutarime.

Statistikos departamentas koronaviruso paplitimo šalyje rodiklius pradėjo skelbti praėjusių metų pabaigoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų