Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Likti be grynųjų pinigų kai aplink kelių kilometrų spinduliu nėra bankomato nėra malonus jausmas. Tai patyrė dauguma nors kartą buvusių vasaros festivaliuose ar koncertuose, vykstančiuose uždarose teritorijose.

Likti be grynųjų pinigų kai aplink kelių kilometrų spinduliu nėra bankomato nėra malonus jausmas. Tai patyrė dauguma nors kartą buvusių vasaros festivaliuose ar koncertuose, vykstančiuose uždarose teritorijose.

REKLAMA

Tuo, kad žmonės iš anksto nepasirūpina grynaisiais pinigais ir vartoja saikingiau nėra patenkinti ir tokiose vietose prekiaujantys verslininkai. Tačiau šią vasarą Lietuvoje pradėta teikti nauja paslauga, kurios populiarumas neleidžia suabejoti, kad tokio sprendimo vartotojai laukė jau seniai.

Prie bankomato – kelių valandų eilės

Pirmą kartą DNB bankas mobilų bankomatą atgabeno į muzikos festivalį „Tamsta“, kuris šiemet vyko Trakuose, vėliau į praėjusį sekmadienį vykusį „Depeche Mode“ koncertą. Pastarajame renginyje, sutraukusiame per 30 tūkst. žiūrovų, prie bankomato keliasdešimties metrų eilė nemažėjo beveik keturias valandas, žmonės prie bankomato laukė net ir prasidėjus koncertui.

Tai tiesiogiai pajuto vietiniai prekeiviai – kelios dešimtys palapinių su maistu ir gėrimais vos spėjo aptarnauti visus norinčius, o eilės nemažėjo viso koncerto metu.

REKLAMA

Pasak DNB banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento ekspertės Rūtos Bložytės-Saghaei, mobilaus bankomato įkainiai niekuo nesiskiria nuo standartinių įkainių. „SEB kortelių turėtojai taip pat naudojasi mūsų DNB mobiliuoju bankomatu vienodomis sąlygomis kaip ir savo banko bankomatais – DNB ir SEB bankomatų tinklas yra sujungtas ir abiejų bankų klientai gali naudotis tiek DNB, tiek SEB bankomatais vienodomis sąlygomis. „Depeche Mode“ koncerto metu naudojimasis bankomatu buvo beveik dvigubai aktyvesnis, nei vidutinis“, - balsas.lt sakė R. Bložytė-Saghaei.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas festivalis, kuriame bus siūloma DNB mobilaus bankomato paslauga „Galapagai“.

Vertingiems daiktams – seifai

Dar viena paslauga, kurią festivaliuose ir kituose renginiuose siūlo DNB – daiktų saugojimas.

„DNB programa jaunimui UP lydi savo klientus į visus svarbiausius renginius. Ir ne tik reklaminėmis priemonėmis. Mes stengiamės sukurti pridėtinę vertę klientams ir pačiam renginiui, todėl suformavome ypatingai paprastą, bet labai reikalingą paslaugų paketą lauko renginiams – bankomatą bei UP daiktų seifus. Paprastai lauko renginiuose žmonės įpratę savo rankines, drabužius su dokumentais ar pan. sumesti ant žemės, nes tiesiog nėra kur saugiai pasidėti. Mes, DNB bankas, visuomet akcentavome, kad pinigines, kortelių duomenis, reikia prižiūrėti, tad dabar turime sprendimą viešųjų renginių lankytojams“, - sakė banko atstovė.

DNB saugojimo dėžutės pirmą kartą buvo pristatytos gegužės 26 d. DNB pusmaratonio renginyje.

Pastebėta, kad festivalyje „Tamsta“ ir „Depeche Mode“ koncerte aktyviai naudotasi tiek bankomatu, tiek UP daiktų seifais, o tai įrodo, kad tokios paslaugos vartotojai labai laukė. Daiktai UP daiktų seifuose saugomi nemokamai, o saugojimo seifus prižiūri specialiai renginio laikotarpiui pasamdyta saugos įmonė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų