Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Civilinį kodeksą pakeisti reikia. Ir tratint energetiškai neefektyvius. Surašyti grafiką, kaip , kiek ir kada brangus mokesčiai už būstą jo nerenovuojant. Atsisakius renovacijos, neduoti kompensacijų šildymui. Užgniaužti ministro proteguojamą medienos (organikos) naudojimą ( tuo vaikiu jau STT seniausiai turejo susidometi) ir A klasės privalomą siekį, sutvarkyti ir standartizuoti darbus ( nes sovietinių namų tipų yra 4-5), pajungti pensijų fondus finansavimui. Pakeisti taisykles, leidžiant plėsti būstų plotus antstatų ( stogų sąskaita) . Būdų yra, jie logiški. Meduolio ir bizūno principas. Nes dabartinis modelis leidžia trukdyti renovavimo procesus. Įvesti statybos sektoriuje privalomosios atsakomybės draudimą.
kad įklampinti į paskolas su [bankais], kad sumokėtumėte daugiau už darbus, kurių nei nereikia ir kurių pasėkoje ne tik langus atidarytus laikysite, tačiau ir dažniau sirgsite, jei nebus padarytos ventiliacinės sistemos.

P.S: ar pasakoma gyventojams, kad didesnės sąskaitos bus kiaurus metus, ne tik šildymo sezonu? Pasiskaičiuokite kas matematiškai gaunasi.
@eilinė afera Niekas tau netrukdo neįrengti ventiliacijos sistemos. Visi tavo teiginiai melagingi. O dėl mokėjimo - kada žinosi, kad nerenovavęs po kelių metų mokėsi taršos mokestį, noras ir skaičiavimai, kas geriau, greitai atsiras. Kokia nauda? Vasarą nekaršta, žiemą - nešalta. Namo tarnavimo laikas pailgėja. Turto vertė padidėja. Vaistams kiek išleidžia žmonės rudenį ir pavasarį, kiek pinigų kompensacijoms valstybė sumoka, milijonais? Kiek baudų valstybė mokės už taršą? Iš kieno, galvoji, kišenės? Privatukų renovaciją reikia skatinti ir remti tapogi.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų