Vaiko pinigai: išleisti, taupyti, investuoti?

Pastaruoju metu girdime daug diskusijų ir svarstymų, apie norą padidinti valstybės skiriamą išmoką vaikams, taip vadinamuosius vaiko pinigus. Nuo 2019 metų šeimos už kiekvieną vaiką kas mėnesį gauna 50-ies eurų išmoką, kurią kitais metais siūloma dar padidinti, rašoma pranešime žiniasklaidai.

5

Šeštadienį, naujoje TV3 laidoje „Mano pinigai“ bus aiškinamasi, ar tėvai žino kaip teisingai elgtis su vaikui skiriamais pinigais. Ar išleisti vaiko poreikiams čia ir dabar, o gal taupyti augančių vaikų ateičiai ir dalį protingai investuoti? O gal leisti pačiam vaikui nuspręsti, jei taip – nuo kada? Klausimų nemažiau, nei atsakymų. Vis tik, specialistų patarimai įkvepiantys, pasak jų, protingai pasielgus, galime ženkliai pagerinti augančių vaikų ateitį ir sutaupyti jų studijoms, verslui, o gal ir vestuvėms.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaiko pinigai - išleisti, taupyti, investuoti?

Kaip su „Vaiko pinigais“ elgiasi žinomas virtuvės šefas Gian Luca Demarko? Jaunas trijų vaikų tėvas laidoje pasakos, kad jų šeimoje kas mėnesį vaikų poreikiams išleidžiama kur kas daugiau nei skiriama išmoka, tad iš valstybės gaunamus pinigus jie išleidžia vaikams čia ir dabar. Tačiau žinomas vyras pasidalins savo giminės tradicijomis kaip pasirūpinti vaikų ateitimi, kurie įprasti jo gimtinėje Italijoje.

Kitas laidos „Mano pinigai“ pašnekovas – Vilniaus Licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius – kelia klausimą apie vaiko pinigų kontrolę –ar valstybė pajėgi sukontroliuoti, kur iš tiesų išleidžiami vaiko pinigai?

Geriausia investicija yra į žmogų – sutartinai tvirtina SEB banko investavimo specialistas Gediminas Milieška ir Paramos vaikams centro psichologė Aušra Kurienė.

Ar kada pagalvojote, kaip būtų gera gyventi nesukant sau galvos dėl pinigų? Tai išties įmanoma, jei mokėsime su jais elgtis atsakingai. Nauja laida „Mano pinigai“ patars visais gyvenimiškais klausimais, kad pinigai nekeltų rūpesčių, o atvirkščiai, galėtume džiaugtis jų teikiamomis galimybėmis.

Finansinio raštingumo aida „Mano pinigai“ jau šį šeštadienį 11:30 per TV3.

Laida „Mano pinigai“ rengiama bendradarbiaujant su SEB banku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų