TV3 eteryje nauja laida – „Mano pinigai“ 

Lapkričio 2 d. TV3 eteryje startuos nauja finansinio raštingumo laida „Mano pinigai”. Tai šviečiamojo pobūdžio laida, kurioje bus nagrinėjamos gyvenimiškos situacijos, susijusios su pinigų valdymu.

„Mano pinigai“ laidose bus kalbama apie tai, kas aktualu kiekvienam – mūsų pinigus. Dažnam trūksta žinių, kaip išmintingai tvarkyti su finansais susijusius reikalus, nemokame mėgautis pinigų suteikiamomis galimybėmis.

Kasdien iškylantys klausimai bus nagrinėjami pasitelkiant konkrečius pavyzdžius ir remiantis specialistų patarimais. Laidos vedėja Laura Imbrasienė su pašnekovais aptars šeimos finansų valdymo subtilybes, vaikų finansinio raštingumo svarbą, aiškinsis, kaip išmintingai pasinaudoti valstybės suteikiamomis galimybėmis.

Kaip taupyti, planuoti namų ūkio biudžetą, kada imti paskolą būstui, o kada vertėtų palūkėti, kokios yra greitųjų vartojimo kreditų grėsmės, kaip planuoti pensiją ar įsigyti draudimą – visa tai žiūrovai išvys naujoje finansinio raštingumo laidoje „Mano pinigai“ kiekvieną šeštadienį 11.30 per TV3. Laida rengiama bendradarbiaujant su SEB banku. 

„Mano pinigai“ – jau lapkričio 2 d. 11.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
A
2019-11-01 10:26:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip gyventi, jei gauni pencija 180 irtaupyk kaip nori ,o darbo staža turiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų