TV3 Grupė ir „The Walt Disney Company Nordic and Baltic" pradeda turinio partnerystę

TV3 Grupė ir „The Walt Disney Company Nordic and Baltic“ pradėjo glaudžią turinio partnerystę. Naujos kartos televizija „Go3” ir mokamos televizijos kanalas „TV3 Film” turės išskirtinę teisę pirmieji rodyti naujausius „Disney“, „Pixar“, „Marvel“ „Lucasfilm“ ir „20th Century Studios“ filmus Baltijos šalyse.

Jau per šias Kalėdas „Go3” ir „TV3 Film“ žiūrovai visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės mėgautis populiariausiais „Disney“ studijų, įskaitant „The Walt Disney Studios“, „Walt Disney Animation“ bei „Pixar“, taip pat „Marvel“, „Lucasfilm“ ir „20th Century Studio“ filmais. Tikimąsi, kad žiūrovų dėmesio sulauks ne tik kritikų pripažintos kino juostos: „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: End Game“), „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“), „Ledo šalis 2” (angl. „Frozen 2“), „Žaislų istorija 4” (angl. „Toy Story 4“), „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“), „Užsimaskavę šnipai“ (angl. „Spies in Disguise“) ir „Iksmenai.Tamsusis Feniksas“ (angl. „X-men Dark Phoenix“) bet ir gausybė kitų populiariausių filmų. 

REKLAMA

Kalėdų tradicija nebus pamiršta ir TV3 Grupės nemokamuose kanaluose, todėl net 21-ąjį švenčių sezoną iš eilės, TV3 televizija pakvies Baltijos šalių šeimas įsijausti į Kevino iš „Vienas namuose“ nuotykius. 

„Didžiuojamės savo žiūrovams Baltijos šalyse galėdami pristatyti „Disney“ magiją. Drauge mes apjungiame geriausias pasaulyje istorijas su unikalia vartotojo patirtimi.“ – teigia Christian Anting, TV3 Grupės generalinis direktorius. Hans van Rijn, „The Walt Disney Company Nordic and Baltic“ šalių vadovas, sako: „Mes džiaugiamės galėdami sudaryti daugialypę turinio partnerystę su TV3 Grupės pirmaujančiomis rinkos paslaugomis „Go3” ir „TV3 Film”. Mes kartu sieksime, kad Baltijos regiono žiūrovai galėtų susipažinti artimiau su originaliomis naujovėmis iš visų mūsų pasaulyje garsių studijų bei pamėgta nesenstančios klasikos biblioteka vaikams, ištikimiausiems gerbėjams, suaugusiems ir šeimoms. Kad galėtų visi mėgautis ir patys nuspręsti, ką, kada ir kuriame įrenginyje žiūrėti.“ 

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos grupė Baltijos regione. 2017 m. pabaigoje grupę įsigijo JAV investicijų bendrovė „Providence Equity Partners“, kuri Baltijos šalyse taip pat valdo mobiliojo ryšio operatorę „Bitė“. TV3 Grupė Lietuvoje: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai; interaktyvi palydovinė televizija „Home3“; naujos kartos televizija „Go3“, kurią gali matyti ir per partnerius „Bitė“, „Tele2”, „Telia“ bei „Home3“; plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „TV3 Sport“ ir „TV3 Sport 2“; populiariausių filmų kanalas „TV3 Film“; naujienų ir pramogų portalas tv3.lt; vaizdo portalas tv3play.lt; radijo stotis Power Hit Radio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų