Sutriks bankų veikla: galite likti be grynųjų

Net trys šalyje veikiantys bankai, „Swedbank“, „SEB“ ir „Šiaulių bankas“ paskutinįjį spalio savaitgalį atliks savų informacinių sistemų atnaujinimo darbus. Klientai perspėjami, kad gali kilti problemų jungiantis prie internetinės bankininkystės ir išsiimant grynuosius pinigus iš bankomatų. 

„Šiaulių banko“ klientai perspėjami, kad dėl šių darbų nuo spalio 27 d. 2 val. ryto iki spalio 29 d. 8 valandos ryto neveiks banko internetu sistema „SB linija“ ir banko mobilioji programėlė. Savaitgaliais dirbančiuose banko padaliniuose bus ribojamos su mokėjimo kortelėmis ir su jomis susietomis sąskaitomis susijusios operacijos, pavyzdžiui, pavedimai iš mokėjimo kortelės sąskaitos.

Atsiskaityti mokėjimo kortelėmis ir išsiimti grynųjų pinigų bankomatuose šio banko klientai galės kaip įprasta.

„SEB“, savo ruožtu, klientus perspėja, kad savaitgalį galimi trumpalaikiai sutrikimai naudojantis „Smart-ID“ programėle, taip pat jungiantis prie interneto banko su mobiliuoju ar elektroniniu parašu. Sutrikimai galimi spalio 26 dieną nuo 23 val. iki 01.00 val. ir spalio 27 dieną nuo 20 val. iki 23 valandos.  

Galiausiai „Swedbank“ klientų nesklandumai gali laukti šeštadienį ir sekmadienį, tarp 2 val. ir 7 val. ryto. Perspėjama, kad tuo metu galimi bankomatų, elektroninių kortelių skaitytuvų veiklos sutrikimai ir pačių mokėjimo kortelių aptarnavimas. Neatmetama ir trikdžių „Swedbank“ interneto banke tikimybė.


Rašyti komentarą...
E
Egidijusss
2018-10-26 13:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
stai viena is priezasciu irodanti kad tureti grynu pinigu butina.
Atsakyti
0

K
Klumpe
2018-10-27 11:08:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikau pinigus kojineij ir man pohuij tos ju sistemos jei reik kam grinu galiu pametem
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų