Skuodis: situacija Lietuvos pašte netenkina

Valstybės valdomas Lietuvos paštas nebuvo tinkamai pasirengęs išaugusių siuntų srautui ir nepaisant pastaruoju metu pagerėjusios padėties, situacija įmonėje vis dar netenkina, sako susisiekimo ministras Marius Skuodis. 

„Tikrai netenkina. (...) Įtampos yra labai daug ir nusivylimo yra daug, aš tikrai pats asmeniškai labai apgailestauju. Su paštu mes kalbamės nuolat, labai rimtos užduotys iškeltos ir Lietuvos pašto valdybai, nes vis dėlto ministerija tiesiogiai įmonės nevaldo. Penktadienį turėsiu asmeniškai susitikimą su valdyba įvertinti, kaip susitvarkyta su situacija“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė M. Skuodis.

„Faktas, kad paštas tos rizikingos situacijos ir srautų skaičiaus labai stipriai išaugusio nesuvaldė. Ir tą reikia pripažinti“, – pridūrė jis.

Pasak ministro, paskutiniais duomenimis Lietuvos paštas jau yra išskirstęs iki balandžio gautas tinkamai adresuotas siuntas iš užsienio, tačiau išlieka netinkamai adresuotų siuntų problema.

„Tikrai mes matome problemą, kad didelė dalis siuntų yra su netinkamai užrašytais adresais. Klausimas, ką reiškia netinkami, ką turėtume keisti? Tam tikrų atvejų yra pernelyg daug (...) Reikia pasidaryti išvadas, kad ši situacija nepasikartotų. Tai yra labai svarbu“, – aiškino M. Skuodis.

Lietuvos paštas teigia per pirmąjį ketvirtį išskirstęs daugiau nei 14 mln. siuntinių ir laiškų – 45 proc. daugiau nei prieš metus, vien užsienių siuntų srautas buvo 32 proc. didesnis, didžioji jo dalis – apie 70 proc. – keliauja iš  Kinijos. 

Pasak įmonės, visų siuntų apdorojimas vyksta sklandžiai, išskyrus pavienius atvejus.


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-04-15 12:39:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po pertvarkos siuntiniai keliauja ne be tiesiogiai siuntėjui.Jei siunti iš Utenos i Rokiškį,ar Anykščius kažkodėl siuntiniai keliauja Vilnių,o paskui tik į Rokiškį,ar Anykščius.Vietaito,kad keliauti tiesiogiai.Nes atidaro siuntinių rūšiavimo linija.Už tai žmonės nepatenkinti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų