SEB atsinaujino: pakeitė kainyną, taisykles, atsirado paslaugų pokyčių

Šį savaitgalį SEB bankas įdiegė naują IT platformą ir atnaujino interneto banką. Banko klientai vėl gali naudotis interneto banku, mobiliąją programėle ir kitomis paslaugomis internetu. Banko skyriai pirmadienį darbą pradės įprastu metu, rašoma pranešima spaudai.

„Dėkojame klientams už supratingumą ir kantrybę šį savaitgalį. Paslaugų internetu teikimą atnaujinome pirmadienio naktį – 6 valandomis anksčiau negu planuota. Kartu su IT platforma atnaujinome ir interneto banką – jo dizainą ir dalį funkcijų. Dėl to mūsų klientai nuo šiol turės daugiau galimybių ir daugiau patogių sprendimų, kaip savarankiškai tvarkyti finansinius reikalus internetu. Iš viso į IT platformos atnaujinimą investavome 40 mln. eurų“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius.

Pavyzdžiui, interneto banke klientai patys galės keisti įvairius mokėjimo kortelių nustatymus, atsiskaitymo limitus, prireikus – blokuoti kortelę, o pamiršę – pasižiūrėti jos PIN kodą. Taip pat internetu bus galima patogiau tvarkyti kaupiamuosius indėlius, vertybinius popierius ir investicijas. Verslo klientai interneto banke galės pateikti įvairias kredito paraiškas, užsisakyti naują verslo kortelę. Kartu su kai kuriomis funkcijomis buvo atnaujintas ir interneto banko dizainas.

SEB bankas primena, kad įdiegus naują IT platformą įsigaliojo ir naujos banko Bendrosios taisyklės, kainynas, atsirado kai kurių paslaugų pokyčių. 

Pastebima, kad nuo šiol pagal paslaugų planą priklausančiu nemokamu grynųjų pinigų limitu klientas gali naudotis imdamas grynųjų pinigų iš bankomato bet kuria SEB banko debeto kortele. Praradęs kortelę, klientas gali bet kuriame banko skyriuje tą pačią dieną pasiimti laikiną kortelę. Naudojantis ja, iš bankomato klientas gali pasiimti grynųjų pinigų arba įmokėti juos į savo sąskaitą, taip pat mažėjo paslaugų planų SUMANU ir SUMANU PLIUS mėnesio mokestis klientams, kurių nuolatinės pajamos nėra pervedamos į sąskaitą SEB banke. 

REKLAMA

Visą informaciją apie pakeitimus, atnaujinto interneto banko gidą ir naujausias žinias apie paslaugas įdiegus IT platformą banko klientai gali rasti SEB banko interneto svetainėje.

Atnaujinusi IT sistemą Lietuvoje, SEB grupė užbaigė IT platformos vienodinimo procesą visose trijose Baltijos šalyse ir galės sparčiau kurti modernius skaitmeninius sprendimus bei greičiau rinkai pristatyti naujas paslaugas, siūlyti daugiau vienodų paslaugų ir sprendimų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Tolesniuose SEB banko planuose jau įdiegus naują IT platformą – mobiliosios piniginės, naujų taupymo galimybių mobiliojoje programėlėje pristatymas. Taip pat planuojama, kad ateityje banko klientai galės internetu atsidaryti naują papildomą sąskaitą, matyti sąskaitas kituose bankuose, iš jų pervesti pinigus ir naudotis kitais atvirosios bankininkystės privalumais.


Rašyti komentarą...
M
Mantas
2020-02-17 09:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada bus galima naudotis SEB per Apple Pay ir Pay laidrodziu?
Atsakyti
-1

x
xxL
2020-02-17 09:30:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujas brangesnis SEB kainynas tik patvirtina kad bankai jau seniai parazituoja. Kur jus vergai desites jei banku skyriu nera, atlyginimai pervedami i korteles ir t. t..
Atsakyti
0

s
s
2020-02-17 12:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
bankai turi kartelinį susitarimą su lizingo bendrovėmis :(
norėjau pažiūrėti kiek jau sumėjau lizingo bendrovei per du metus... a ne gali matyti tik einamuosius metus ir ne daugiau... imk popierių, tušinį, kalkuliatorių bei atidarinėk painų lizingos bendrovės puslapį ir kruškis :( :( :(.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų