„Swedbank“ sustabdė kai kurių paslaugų teikimą papildyta 11:00 val.

Penktadienį nuo pat ryto sutriko vieno iš didžiausių šalyje banko „Swedbank“ veikla. Dėl to nukentėjo ir kitų bankų klientai, pavyzdžiui, „Luminor“ banko klientai negalėjo atsiskaityti ten, kur yra „Swedbank“ kortelių skaitytuvai. 

Banko interneto puslapis klientus pasitinka pranešimu apie tai, kad interneto bankas laikinai nepasiekiamas:

„Šiuo metu vyksta „Swedbank“ informacinių sistemų atnaujinimo darbai, todėl interneto bankas laikinai nepasiekiamas.“

Pranešime nenurodyta nei kiek laiko banko paslaugos nebus prieinamos internetu, nei tai, ar jo klientų aptarnavimo skyriai veikia įprastai.

„Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraškevičius portalą tv3.lt informavo, kad šiuo metu fiksuojamas interneto banko sistemos gedimas ir kai kurios paslaugos neveikia.

„Aiškinamės, dėl kokių priežasčių tai nutiko. Atnaujinsime veiklą, kai tik pašalinsime sutrikimus“, – sakė jis, tačiau neįvardijo, kada tai galėtų būti.

Penktadienį prieš 11 val. „Swedbank“ savo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad visos banko sistemos jau veikia įprastai.

Primename, kad kitas didžiausias šalies bankas SEB vasario 14–17 dienomis diegs naują IT platforma, kuria valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų. 

Dėl to laikinai neveiks interneto bankas, mobilioji programėlė, nebus teikiamos kitos paslaugos internetu, nedirbs banko skyriai. Mokėjimo kortelėmis ir bankomatais bus galima naudotis visą savaitgalį, išskyrus vieną valandą vėlų sekmadienio vakarą. 

Pasiruošti artėjančiam savaitgaliui SEB bankas klientams patarė iš anksto.


Rašyti komentarą...
1
123
2020-02-14 08:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
o skelbia atsisakyt grynųjų Cirkų cirkas
Atsakyti
-2

K
Klientas
2020-02-14 09:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai sakote, reikia atsisakyti grynųjų ir pereiti tik prie kortelių?! Nejuokinkite mano suplyšusių šlepečių, nes jos dar labiau suplyš!!!
Atsakyti
-5

S
SunShine
2020-02-14 08:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodo kortelėmis, bent jau "Lietuvos spauda" kioskuose (kurie yra swedbank klientai), atsiskaityti negalima, todėl norint pasipildyti autobuso keleivio bilietą arba atsiskaityti už prekes ar paslaugas, patartina turėti grynųjų pinigų
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų