interneto bankas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „interneto bankas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „interneto bankas“.

„Swedbank“ žinia klientams: nenustebkite, jei kortele neatsiskaitysite

Vienas didžiausių šalies komercinių bankų įspėja klientus dėl paslaugų sutrikimo. Jie galimi artimiausią naktį, kai bankas atnaujins savo sistemas. Apie galimus trikdžius „Svedbank“ klientus įspėja oficialioje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Galimi paslaugų sutrikimai „Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (vasario 22 d.) „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.
242 2024-02-22

SEB įspėja klientus: nenustebkite dėl to, ką pamatysite atsidarę interneto banką

Nuo šiol SEB klientai, jungdamiesi prie interneto banko, matys tik atnaujintą jo versiją. Šiuo metu yra atnaujintas SEB interneto banko dizainas, klientams juo naudotis tapo paprasčiau ir patogiau, praneša bankas. „Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, atnaujiname savo interneto banką. Pastaruosius kelis mėnesius klientai jau galėjo išbandyti atnaujinamą mūsų interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais.
2023-09-08

Lietuvoje sutriko mobilusis el. parašas – neįmanoma prisijungti prie interneto banko, atlikti mokėjimų

Antradienį visoje šalyje gyventojai ir verslas patiria sunkumų naudodamiesi elektroninio parašo paslaugomis. Dėl to jie negali prisijungti prie institucijų paskyrų, interneto banko, atlikti mokėjimų. Gedimą portalui tv3.lt patvirtino „SK ID Solutions“ verslo vadovas Lietuvoje Viktoras Kamarevcevas. „Taip, šiuo metu yra įvykęs sutrikimas su „Mobile-ID“, netrukus turėtume platinti pranešimą spaudai su daugiau informacijos“, – informavo įmonės atstovas.
212 2023-05-02

Naujovė „Swedbank“ vartotojams: atsiras dar vienas prisijungimo būdas

Prisijungti prie interneto banko ir išmaniosios programėlės bei patvirtinti smulkius mokėjimus „Swedbank“ klientai galės programėlėje jų pačių susikurtu PIN kodu. Tai bus patogus papildomas prisijungimo būdas greta jau egzistuojančių prisijungimo metodų naudojant biometrinius duomenis, „Smart-ID“, mobilųjį parašą ar PIN kodų generatorių, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-10-26

„Swedbank“ įspėja klientus: šiąnakt kortelės ir kitos paslaugos gali neveikti

Vienas didžiausių šalies komercinių bankų praneša apie darbus, dėl kurių šią naktį klientai gali susidurti su sunkumais atsiskaitant kortelėmis ar pasinaudoti kitomis paslaugomis. Apie tai bankas praneša oficialioje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. „Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (gegužės 12 d.) „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.
2022-05-11

Svarbu „Luminor“ klientams: neveikia interneto bankas ir mobilioji programėlė

Pirmadienį „Luminor“ pranešė, kad laikinai neveikia interneto bankas ir mobilioji programėlė „Dėl techninių nesklandumų šiuo metu neveikia „Luminor“ interneto bankas ir mobilioji programėlė. Banko specialistai deda visas pastangas, kad šią problemą išspręstų kuo greičiau. Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. Atkreipiame dėmesį, kad bankomatai, kitos pinigų išgryninimo vietos ir mokėjimai nėra paveikti ir veikia įprastai“, – rašoma „Luminor“ pranešime spaudai.
2021-03-15

Sutriko ir SEB banko paslaugos: neveikia programėlė

Penktadienio popietę vieno didžiausių šalies bankų klientai susidūrė su problemomis – jiems neužsikrauna SEB banko programėlė telefonuose. Mėginant tai padaryti, ekrane rodomas pranešimas, kad „paslaugos šiuo metu nepasiekiamos“. SEB banko atstovė žiniasklaidai Ieva Dauguvietytė-Daskevičienė pripažino, kad tam tikrų nesklandumų dėl programėlė veikimo esama. „Šiuo metu ji veikia lėčiau nei įprastai arba kai kuriems klientams neveikia dėl išaugusio klientų prisijungimų skaičiaus.
2020-10-09

„Swedbank“ interneto banko veikla atstatyta

Ketvirtadienio popietę trumpam buvo sutrikusi „Swedbank“ interneto banko ir mobiliosios programėlės veikla – sutrikimai pašalinti per valandą.  „Veikla šiuo metu yra be trikdžių, viskas veikia. Vienu metu fiksavome trumpalaikius sutrikimus interneto banke ir išmaniojoje programėlėje, klientai turėjo sunkumų jungtis prie funkcijų“, – BNS sakė banko atstovas spaudai Saulius Abraškevičius. Ketvirtadieno popietę gyventojai pastebėjo, kad negali prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko.
2020-10-08

Banko internete mįslė: dirba visada, išskyrus nedarbo valandas

Mažindami veiklos išlaidas bankai skatina klientus dažniau naudotis paslaugomis internetu. Kitaip nei paprastas klientų skyrius, interneto bankas gali veikti visą parą be išeiginių. Tačiau pastaruoju metu klientai iš bankų gauna keistus pranešimus, kad šie naktį nedirba. Vilnietę Jolitą, kuri vieną vakarą kiek po 22 val.
2020-10-01

Dėl užlieto Registrų centro „Luminor“ klientai negali naudotis banko paslaugomis internetu

Po pirmadienį praėjusios liūtes valstybės įmonė Registrų centras vis dar neatstatė visų sistemų veiklos. Dėl to keblumų patiria ne tik e. sveikatos sistemos naudotojai, vaistinės, bet ir banko „Luminor“ klientai. Kaip portalą tv3.lt informavo banko atstovai, dėl nuo pirmadienio vakaro sutrikusios Registrų centro veiklos mobilųjį parašą naudojantys klientai negali prisijungti prie interneto ar mobiliojo banko.
2020-07-22
REKLAMA
REKLAMA

Bankas per karantiną pensininkus kviečia atvykti, kitaip paliks be pinigų

Nors karantino sąlygos švelninamos, tačiau gyventojų, ypač rizikos grupių, dar rekomenduojama paisyti saugumo reikalavimų. Tačiau, panašu, kad „Swedbank“ – tai nė motais. Jis siunčia pensininkams žinutes ir prašo užpildyti anketą internetu arba atvykti į skyrių, kitaip gali nutraukti paslaugų teikimą. Bankas teisinasi, esą taip daroma, kad pensininkai neplautų pinigų ir netaptų teroristais.
2020-06-05

SEB atsinaujino: pakeitė kainyną, taisykles, atsirado paslaugų pokyčių

Šį savaitgalį SEB bankas įdiegė naują IT platformą ir atnaujino interneto banką. Banko klientai vėl gali naudotis interneto banku, mobiliąją programėle ir kitomis paslaugomis internetu. Banko skyriai pirmadienį darbą pradės įprastu metu, rašoma pranešima spaudai. „Dėkojame klientams už supratingumą ir kantrybę šį savaitgalį. Paslaugų internetu teikimą atnaujinome pirmadienio naktį – 6 valandomis anksčiau negu planuota.
2020-02-17

„Swedbank“ sustabdė kai kurių paslaugų teikimą

Penktadienį nuo pat ryto sutriko vieno iš didžiausių šalyje banko „Swedbank“ veikla. Dėl to nukentėjo ir kitų bankų klientai, pavyzdžiui, „Luminor“ banko klientai negalėjo atsiskaityti ten, kur yra „Swedbank“ kortelių skaitytuvai.  Banko interneto puslapis klientus pasitinka pranešimu apie tai, kad interneto bankas laikinai nepasiekiamas: „Šiuo metu vyksta „Swedbank“ informacinių sistemų atnaujinimo darbai, todėl interneto bankas laikinai nepasiekiamas.
2020-02-14

Bankas įspėja klientus: savaitgalį laukia laikini sutrikimai

Šį savaitgalį, dėl SEB banko diegiamos naujosios IT platformos, laikinai neveiks interneto bankas, mobilioji programėlė, nebus teikiamos kitos paslaugos internetu, nedirbs banko skyriai. Diegiant naują IT platformą, mokėjimo kortelėmis ir bankomatais banko klientai galės naudotis visą savaitgalį, išskyrus vieną valandą vasario 16 dieną, sekmadienį nuo 22.30 iki 23.30 val. Tačiau nuo penktadienio popietės, vasario 14 dienos 16 val. iki ankstyvo pirmadienio ryto, vasario 17 dienos 6 val.
2020-02-11

SEB įspėja apie laikinus sutrikimus dėl naujos sistemos diegimo

Savaitgalį buvo sutrikęs atsiskaitymas SEB banko kortelėmis. Daugelyje parduotuvių kilo chaosas, kai žmonės prisikrovę pilnus krepšius prekių, turėjo juos tiesiog palikti prie kasų, nes neturėjo grynųjų.  O prie bankomatų nusidriekė eilės.  Banko atstovai teigia, kad visi sutrikimai jau sutvarkyti ir vartotojai šiuo metu gali netrukdomi atsiskaityti kortelėmis.
2020-02-03

Priminimas banko klientams – rugsėjį 20 tūkst. kodų kortelių nebeveiks

Nuo rugsėjo 1 d. „Swedbank“ klientams nebeliks galimybės prie interneto banko ir kitų elektroninių paslaugų prisijungti naudojantis kodų kortele, kuri 20 metų buvo pagrindinė klientų identifikavimo priemonė. Apie šiuos pokyčius bankas paskelbė dar praėjusių metų rudenį, ir per metus daugiau nei 670 tūkst. banko klientų kodų korteles iškeitė į saugesnes prisijungimo priemones.
2019-08-29

Lietuvių užmaršumas: kiekvieną mėnesį tūkstančiai užblokuotų kortelių

Kiekvieną mėnesį neteisingai suvedę PIN kodą, savo mokėjimo kortelę užblokuoja beveik 4,5 tūkst. klientų, rodo „Swedbank“ statistika. Banko specialistai primena, kad mokėjimo kortelės PIN kodas yra žinomas tik pačiam klientui, ir bankas tokių duomenų nesaugo. Tačiau netyčia užblokavus savo kortelę, su ja dar nebūtina atsisveikinti – atsiminus PIN kodą kortelę galima atblokuoti bankomate arba interneto banke.
2016-05-09

Kaip atpažinti, kad į jūsų interneto banką nusitaikė virusas?

Pastaruoju metu el. paštu pradėjo plisti kompiuterinis virusas, kuris gali taikytis ir į jūsų banko sąskaitą. Saugumo specialistai išnarpliojo schemą, kai tokios kenkėjiškos programos platinamos su tariamais laiškais iš telekomunikacijos bendrovių. Virusas paprastai „gyvena“ prie laiško prisegtoje byloje (angl. attachment), kuri iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip eilinė sąskaita už paslaugas.
2014-08-06

SEB pritaikė savo interneto banką išmaniesiems įrenginiams

Bendrovė SEB pranešė atnaujinusi savo interneto banką, kuris dar geriau pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Nuo šiol gyventojai ir įmonės, jungdamiesi prie interneto banko nauju adresu e.seb.lt, išmaniuosiuose įrenginiuose galės naudotis dar didesniu skaičiumi finansinių paslaugų, teigiama banko pranešime.
2014-03-26
Į viršų