tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinėje Karalystėje (JK) „Tesco“, „Aldi“ ir kiti prekybos milžinai pradėjo riboti parduodamų daržovių ir vaisių skaičių.

Jungtinėje Karalystėje (JK) „Tesco“, „Aldi“ ir kiti prekybos milžinai pradėjo riboti parduodamų daržovių ir vaisių skaičių.

REKLAMA

Prekybos milžinė „Tesco“ nusprendė, kad įsigyti pomidorų, paprikos ar agurkų vienas pirkėjas galės ne daugiau kaip 3 vienetus, rašo BBC.

„Tesco“ ir kiti prekybininkai riboti daržovių, taip pat vaisių pardavimus pradėjo dėl šviežių produktų trūkumo rinkoje.

Panašių ribojimų veiksmų ėmėsi ir „Aldi“, „Asda“, „Morrisons“, o kiti prekybos tinklai taip pat tvirtina susidūrę su šiomis problemomis. 

Štai „Asda“ prekybos tinklas apribojo salotų, brokolių, žiedinių kopūstų, aviečių, pomidorų, paprikų, agurkų pardavimą – tokių produktų vienam pirkėjui taip pat galima įsigyti tik 3 vienetus.  

Tačiau kai kurie prekybos tinklai, pavyzdžiui, „Lidl“, „M&S“ riboti parduodamos produkcijos bent jau kol kas nežada.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose pastaruoju metu plinta vaizdai, kuriuose matyti, kad kai kur parduotuvių lentynos yra tuščios ir įsigyti norimos produkcijos nėra galimybės.

REKLAMA

BBC, remdamasi JK valdžios atstovų teigimu, rašo, kad tokia situacija susiklostė dėl itin ekstremalių oro sąlygų Ispanijoje, Šiaurės Afrikoje, mat šiame regione buvo neįprastai šalta. O tai paveikė ir ūkininkų užauginamą derlių. Pastebima, kad JK prekybininkai žiemos laikotarpiu didžiąją dalį vaisių ir daržovių perka iš minėtų regionų.

Manoma, kad tokia situacija JK gali tęstis dar bent keletą savaičių, o kai šalyje prasidės auginimo sezonas, prekybininkai ras alternatyvių šaltinių.

REKLAMA

Žiemos laikotarpiu JK prekybininkai dalį produkcijos gauna iš vietinių augintojų, taip pat ir Nyderlandų. Tačiau abiejų šalių ūkininkai dėl aukštesnių elektros kainų nusprendė sumažinti šiltnamyje užauginamos produkcijos skaičių. 

Manoma, kad dėl vaisių ir daržovų trūkumo artimiausiomis savaitėmis parduodamos produkcijos kainos JK prekybos vietose turėtų padidėti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų