Prekybininkai ruošiasi kaukių pardavimui: susidomėjimas gali išaugti kelis kartus

Prekybos tinklų ir vaistinių atstovai prognozuoja, kad Vyriausybės ketinimai įvesti privalomą kaukių dėvėjimą išaugins jų pardavimus, tačiau tikina, kad šių prekių rinkoje nepritrūks. 

„Norfos“ atstovas Darius Ryliškis sako, kad valdžios pareiškimai pardavimus išaugina kelis kartus. 

„Viskas ramu, kol nėra pareiškimų. Kai jie pasirodo, kelis kartus išauga kaukių pradavimai. Vėliau grįžta į normalias vėžes ir stabilizuojasi. Turime pakankamai. Žmonės jau yra stipriai apsiprekinę, nebebus taip netikėta, kaip anksčiau“, – BNS sakė D. Ryliškis.

„Maximos“ atstovė Ernesta Dapkienė BNS teigė, kad šiuo metu šiame prekybos tinkle vienkartinių kaukių netrūksta.

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovės Lauros Bielskės teigimu, susidomėjimą medicininėmis kaukėmis lemia naujai nustatytų atvejų skaičius ir informacija apie kitų šalių veiksmus.

„Jeigu tik pasklinda žinia, kad apribojamas patekimas į tam tikras šalis, gyventojai vaistinėse ieško priemonių, kurios leidžia jaustis saugiau. Manome, kad artimiausiu metu susidomėjimas kaukėmis dar padidės ir klientai ims jas ne tik įsigyti, bet ir dar dažniau dėvėti“, – BNS teigė L. Bielskė.

„Nemuno vaistinės“, kuriai priklauso „Camelia“ vaistinių tinklas, marketingo vadovė Kristina Veštortienė BNS teigė, kad kaukių vaistinėse yra pakankamai, o tiekimas nėra sutrikęs.  

Už koronaviruso krizės valdymą atsakingas Vyriausybės komitetas pirmadienį nusprendė siūlyti grąžinti privalomą kaukių dėvėjimą parduotuvėse, prekybos centruose ir viešajame transporte. Galutinį sprendimą Vyriausybė turėtų priimti trečiadienį.  

  


Rašyti komentarą...
T
T
2020-07-27 23:10:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siulau nepirkit zmones tu kaukiu nors viena karta solidarizuokites prisipirko tegu sau turi galima pasisiuti visai paprastai nepirkit nei vienos
Atsakyti
0

B
Babytė Bronė
2020-07-29 08:47:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėsim ir toliau kvėpuoti savo jau iškvėptu oru. Man, po valandos, pabuvus su tuo ,,antsnukiu" ima skaudėti krūtinę. Kiek matau senyvo amžiaus žmones, jie net pamėlę nuo oro trūkumo vaikšto per karščius su tais ,,namordnikais". Gal taip ir ,,geriau", patys išdus, nereikės nė ,,karūnų".
Atsakyti
0

D
Dan
2020-07-29 15:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau nepaeis versliukas, zmones protingesni pasidare
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų