REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Perkant sultis sostinės turguje užvirė nemaloni diskusija su pardavėja – ši kartojo, kad Lietuva siekia užpulti Rusiją, ne kartą pareiškė neapykantą lietuviams ir neigė sovietų agresiją prieš Lietuvos valstybę.

Perkant sultis sostinės turguje užvirė nemaloni diskusija su pardavėja – ši kartojo, kad Lietuva siekia užpulti Rusiją, ne kartą pareiškė neapykantą lietuviams ir neigė sovietų agresiją prieš Lietuvos valstybę.

REKLAMA

Tokie žodžiai ir moteriškės požiūris į šalį, kurioje gyvena ir kuria savo verslą, yra netoleruojami. 

Būtent todėl žinomas komunikacijos specialistas šiuo incidentu nusprendė pasidalinti savo socialinėje paskyroje.

Tegul atsidaro kioską Maskvoje

Sekmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ kaip virusas pradėjo plisti įrašas, kuriame žinomas komunikacijos specialistas Alkas Paltarokas pasidalino nemalonia patirtimi su sulčių pardavėja Vilniuje, Halės turguje.

Sulčių pardavimo „kioskelį” Halės turguje žino kone kiekvienas, kas bent kartą buvo užsukęs į turgavietę. Ilgą laiką tai buvo ir tėra viena iš nedaugelio vietų Vilniuje, kur galima įsigyti šviežiai spaustų sulčių.

REKLAMA
REKLAMA

„Po klasikinio apsipirkimo su bendražygiais vyrais užsisakėme sveikuolių sulčių miksų – įprasta tradicija. O ji nugirdo mūsų pokalbį apie paramą Ukrainai ir ten kovojančius draugus.

REKLAMA

Užvirė diskusija – sulčių pardavėja akivaizdžiai buvo ne ta koja išlipus iš lovos, perkreiptu veidu... ir pratrūko“, – rašė A. Paltarokas.

Jis įvardijo, kad iš minimos moteriškės, žinomos „sulčių karalienės“ minkštu rusišku akcentu pasipylė tokios replikos, kad mes, lietuviai, esame žudikai.

Kad Lietuva – piktybinė šalis ir nori užpulti Rusiją. Pasak A. Paltaroko, pardavėja tikino, kad jos giminės „laisvino“ mus, lietuvius, nuo fašistų, o štai – kokie mes.

Be viso to, moteris tikino, kad sovietai mūsų visau nežudė ir netrėmė, o tik „laisvino“.

„Ji, mat, gerai žino istoriją, o mes – ne. Daugiau nepirksiu pas šią vatą jokių sulčių ir kitiems nepatariu. Tegu atsidaro koloradinį mandarinų „kioską“ maskvoje.

REKLAMA
REKLAMA

Tiekėjams nepatariu jai parduoti produktų. Halės administraciją informuoju apie galimą nusikaltimą“, – įraše teigė komunikacijos specialistas.

Kas gali grėsti?

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, už tokį elgesį gali tekti atsakyti.

Remiantis juo, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki 2 metų baudžiamas tas, kas:

  • viešai pritarė Lietuvos ar Europos Sąjungos teisės aktais arba įsiteisėjusiais Lietuvos ar tarptautinių teismų sprendimais pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta ar galėjo būti sutrikdyta viešoji tvarka;
  • viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai prieš Lietuvą, SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, arba 1990–1991 metais įvykdytiems kitiems agresiją prieš Lietuvą vykdžiusių ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta ar galėjo būti sutrikdyta viešoji tvarka.  

 

supakuoti jos mantą ir į pasmirdusį rusyna išginti...
ačiū už foto,nepirksim niekada
ačiū už foto,nepirksim niekada
Nei parduoti,nei pirkti iš jos,lai geria pati tas sultis ir nyža be perstojo kremlinė utėlė..šaunuoliai piliečiai,va toks turi būti pilietiškumas,šiaip viešose vietose reikėtų greičiau užčiaupti ,kad nekiltų konfliktai,jų genuose okupantizmo-putinizmo liga užkoduota ir jie nepasveiks
bet pamiršo išeit išvaduotoja,bl..t
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų