Rašyti komentarą...
Daug lietuvių nesuvokdami pradėjo garbinti PUTLERĮ.Norit gryžt į 20amžių? Kacapai jau ir patys suprato kad nieks nieko negaus ir negauna už dyką....Rūsyne jau viskas irgi paremta biznio dėsniais. Turim pažystamų tuose kraštuose kurie tai patvirtina ir nežino kur dabar teks užsidirbti sotesniam pragyvenimui nes Europą užtrenkė duris.Bendradarbiui nepatiko kad jį vadinu vatnyku tai pakrikštinau šiltastriukiu... dabar tyli.Tikrausiai patiko...
Į tas sultis ji prispjaudo
Į tas sultis ji prispjaudo
Trys, putino federacijoje, ruso gyvenimo stadijos:
gimei,
prakentėjai,
numirei natūraliai jeigu pasisekė...
O užzom bintų komentatorių vis daugėja.
@Taip Putlerio propoganda veikia vatines smegenis.
Komunikacijų specialistas pasirodė prieš draugelius? Na, tikras vyras - išaiškino Ukrainos priešų židinį.
Zmogus nuomones jau nebegali tureti,ar man reikia galvoti,kaip musu seimas galvoja,eikit jus n..x ,kaip noriu taip galvoju...
Visada yra pasirinkimas? Gyventi ten kur patinka? Blogai čia,važiuojam pvz.,į Monaką???
Bobutės pletkai turguj sumaišyti su politika -zacirka pavadinti?
Atimt jei turi Lietuvos pilietybe ir te grižta i savo tevyne. Aš ne prieš rusus ,bet čia jau bespriedielas . Gyvenat Lietuvoj ,prašom gerbt musu istatymus ,papročius......Pirma kart sakau -nepatinka ,Von iš Lietuvos i savo. rusija .
@Gerb. Rusai Reikia užsitarnaut! Gaila,bet vien tautybė jums to nesuteikia..
@Gerb. Rusai Yra bespriedelas?
Wilnoj 99% įsišaknijusių kacapų - koloradkių Jeigu garsiai taip nekalbančių, tai bent taip galvojančių ir laukiančių savo išvaduotojų..
Na,tai,nieko cia keisto,kai rusai okupavo Lietuva,cia pludo,taip vadinama,tarybine liaudis.Tinginiai,vagys,nusikalteliai,pijokai,keikunai.Mazai,kada,atvaziuodavo padorus rusai.Tai ir dabar" laisvintoju" palikuonys,keikia ir nekencia Lietuvos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų