Misija – 100 eurų už nuomą: kur už tokią sumą įsikurtumėte Vilniuje?

Jau visiškai ant nosies naujasis mokslų sezonas, todėl į didžiuosius Lietuvos miestus suvažiuoja studentai. Būtent su nauja mokslo metų pradžia kasmet antroje vasaros pusėje yra siejamas ir butų nuomos kainų šuolis.

Mat negavę vietos bendrabutyje arba nenorintys ten gyventi studentai ieško alternatyvų. Tuomet atsiveria du realūs keliai: nuomotis butą kartu su draugais arba mokėti už kambarį bute ir, kaip įprasta, gyventi su šeimininkais.

Vis dėlto, apsisprendžiant dėl gyvenimo sąlygų daug ką lemia finansinės galimybės. Nuolat pabrėžiama, kad butų nuomos kainos yra itin didelės ir, tikėtina, kuklesniam studentui sunkiai įkandamos. Tad kokie tie alternatyvūs pasiūlymai, kurie turėtų patenkinti ir kuklesnių studentų poreikius?

100 eurų riba

Nekilnojamojo turto portale aruodas.lt pasirinkus Vilniaus miestą ir nustačius nuomos sumą iki 100 eurų, pateikiama 13 pasiūlymų. Apžvelgsime būtent juos. Tiesa, jei būtų pasirinkta suma nuo 101 iki 150 eurų, tuomet galima surast net penkis kartus daugiau pasiūlymų.

Tačiau šįkart apie pačius pigiausius nuomos variantus Vilniuje. Pats pigiausias butas, kuris yra nuomojamas Vilniuje per mėnesį kainuoja vos 50 eurų. Jis yra Šnipiškių rajone, Kalvarijų gatvėje. Tiesa, prie šio skelbimo net nėra pridedamos nuotraukos, o iš skurdaus aprašymo galima suprasti, jog minėtas butas yra visiškai apleistas. Savininkas jį sutinka nuomoti tik statybininkams ir perspėja, kad butas neįrengtas.

Antras pigiausias variantas – Karoliniškių mikrorajone nuomojamas kambarys trijų kambarių bute. Namas statytas 1976 metais. Už 14 kv. m. kambarį reikėtų sumokėti 80 eurų. Butą tektų dalintis su kituose kambariuose gyvenančia moterimi ir vaikinu. Mokesčiai būtų dalijami į tris dalis.

Sumokėjus vos 15 eurų daugiau, galite įsikurti taip pat 14 kv. m. kambaryje Pilaitėje. Šiame keturių kambarių bute dar gyvena du jauni vaikinai, todėl ir šis pasiūlymas yra skirtas vyriškos lyties atstovams.

Už 95 eurus per mėnesį siūloma apsigyventi Justiniškių mikrorajone. Ten nuomojamas 18 kv. m. kambarys (4 kambarių bute). Šiuo atveju pasiūlymas galioja tik dirbančiai merginai arba studentei. Mat jai reikės gyventi su vyresnio amžiaus buto šeimininke.

Nors dauguma kambarių už palyginus mažą nuomos kaina atrodo prastos būklės, tačiau yra ir išimčių. Mat Jeruzalėje už 98 eurus nuomojamas visiškai sutvarkytas 1 kambario butas. Tiesa, jis tėra vos 10 kv. m. ploto ir jame gali gyventi tik vienas žmogus. Akcentuojama, kad į tą patį plotą įeina ir tualetas bei dušas.

Pigiausios nuomos variantų penketuką užbaigia dar vienas pasiūlymas Karoliniškėse. Ten už 99 eurus nuomojamas 18 kv. m. kambarys dviejų kambarių bute. Pabrėžiama, kad butas tvarkingas, o vonia ir tualetas – atskirai.

REKLAMA

Rinka – karšta

Nekilnojamojo turto brokerė Jovita Rimašauskienė portalui tv3.lt sakė, kad šiuo metu būsto nuomos situacija yra labai intensyvi:


Rašyti komentarą...
S
Sima
2019-08-24 10:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu gal kaimo lietuvisko nematei, jei tau cia - siaubas?
Atsakyti
-1

N
Nespjauk
2019-08-24 10:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
I ubago krepsi, kalejimo lazda ir dar kazka, sako
Atsakyti
0

N
Na jau
2019-08-24 10:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tu tai jau geriau gyvenii?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų