„Maxima“ skelbia – parduotuvėse galite įsigyti Covid-19 antigeno testus

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ nuo penktadienio, balandžio 30 d., pradeda prekybą greitaisiais COVID-19 antigenų testais, rašoma pranešime spaudai.

Sertifikuoti JAV gamintojo „ACRO BIOTECH, INC“ in vitro diagnostiniai greitieji COVID-19 antigenų testai yra skirti profesionaliam naudojimui. Vienkartinis testas „Maximos“ parduotuvėse kainuoja 2,99 Eur. 

„Greitieji COVID-19 antigenų testai yra priskiriami medicininių priemonių kategorijai, todėl atsakingai vertinome saugumą, patikimumą bei atitikimą kokybiniams reikalavimams ir pasirinkome prekiauti sertifikuotais JAV pagamintais testais. Juos įsigyti siūlome už 2,99 eurus – tai yra mažiausią šiuo metu Lietuvoje rinkos kainą. Neketiname iš šios prekės papildomai užsidirbti ir norime, kad kuo didesnei daliai Lietuvos žmonių greitieji COVID-19 antigenų testai būtų prieinami įsigyti“, – sako prekybos tinklo „Maxima“, komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. 

Jau nuo šiandien greituosius COVID-19 antigenų testus galima nusipirkti Vilniaus „Akropolyje“ esančioje „Maximos“ parduotuvėje bei visose XXX formato parduotuvėse, o artimiausiu metu jie atsiras ir XX formato parduotuvėse. Testų kiekis kol kas yra ribotas, tačiau pasak E. Dapkienės, ilgainiui greitaisiais COVID-19 antigenų testais bus prekiaujama ir daugiau „Maximos“ parduotuvių. 

Prekybos tinkle „Maxima“ prekiaujami „ACRO BIOTECH, INC“ greitieji COVID-19 antigenų testai SARS-CoV-2 nukleokapsidinių baltymų antigenus nustato tamponėliu imant mėginius iš nosies ir ryklės. „Testai yra skirti tik profesionaliai naudojimui“, – atkreipia dėmesį E. Dapkienė, pažymėdama, kad jos žiniomis kol kas Lietuvoje dar nėra akredituoto nė vieno greitojo COVID-19 antigenų testo, kuris būtų tinkamas naudoti savikontrolės tikslais. 

Greitasis COVID-19 antigenų testas negali būti naudojamas kaip pagrindas diagnozuoti susirgimą COVID-19 infekcija. Pagal šiuo metu galiojančius Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus, gavus teigiamą greitojo antigenų testo atsakymą, reikia registruotis patvirtinamajam PGR tyrimui į mobilųjį punktą. Registracija vyksta Karštąja linija 1808 arba internetu svetainėje www.1808.lt, kur galima užpildyti elektroninę formą.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-04-30 17:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo,pigiai ir daug.
Geras uždarbis,o rezultatai abejotini.
Atsakyti
0

M
Maximai
2021-04-30 23:15:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul šiknon maxima juos susikiša. Pusė metų neinu į maxę. Ir daugiau nei mano šeima, nei kiti artimieji ten nesilankysim. Pati slyksciausia prekybos įstaiga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų