Lukašenka pasirašė įsaką dėl atsakomųjų sankcijų taikymo

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pasirašė įsaką „Dėl specialiųjų priemonių taikymo“, pranešė jo spaudos tarnyba.

Įsakas numato įvedimą draudimo įvežti į šalį tam tikrų kategorijų prekes, taip pat importuoti darbus (paslaugas), kuriuos atlieka juridiniai asmenys iš valstybių, kurios ėmėsi specialių priemonių (sankcijų) prieš Baltarusijos juridinius ar fizinius asmenis“, – teigiama pranešime.

Jame pažymima, jog dokumentas priimtas siekiant apginti Baltarusijos nacionalinius interesus bei užtikrinti jų saugumą.

Konkrečių prekių ir paslaugų, taip pat užsienio juridinių ir fizinių asmenų sąrašus sankcijų taikymui įpareigota tvirtinti šalies vyriausybė.

Baltarusijoje nuo praėjusių metų rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas A. Lukašenka, tęsiasi politiniai neramumai. Opozicija ir Vakarų demokratijos šiuos rinkimus laiko suklastotais.

Nepaisydami dėl represijų prieš protestuotojus Europos Sąjungos įvestų sankcijų virtinei Baltarusijos pareigūnų bei valstybinių įmonių, A. Lukašenka ir jo bendražygiai laikosi tvirtai. Nuo 1994 metų 10 mln. gyventojų turinčią šalį geležiniu kumščiu valdantis lyderis tvirtina atlaikęs Vakarų pakurstytą „revoliuciją“.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-04-01 09:28:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protimgiausi komentarai yr Grigorijaus ir parašyta aiškiai lietuviškai be klaidų ir labai teisingai. Šaunuolis! Kad daugiau tokių lietuvoj gal atsuktų protą ir nebūtūt kaip avinų banda. Sekmės Grigorij!!!
Atsakyti
-1

G
Grigorij
2021-03-31 15:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerijus,
pavydi, kad sedziu, kai jus, privaziavusius, per pandemija masiskai isspyre is ES atgal i driske, ubagiska LR, is TSRSbVitrinos Vakarams "broliu europieciu" padaryta atokiausiu ES kaimu, Somalio lygio? Nepastebejai, kad 30 metu ziauriai isplautu smegenu jusu, kazkada niekuo nekaltas jaunimelis, nors neapkencia "okupantu", kitatauciu (net kruopelytes jusu neisnaikintu zydu), bet kur kas daugiau tyliai neapkencia jusu, "laisvintoju", nes jie mano, kad gime ES, bet LR net nesiruosia, ir negali duoti jiems pasijusti tikrais europieciais, europietiskai uzdirbti ir vartoti. Nes, "besilaisvinant", jus cia nevtik viska, visu pirma, Gamyba, sugriovet (gi JAV naudingai perkele Gamyba i Kinija - nesilyginkit), isporceliavot, bet ir 30 metu, vienpusiskai su "Rusu" kariaunant, ziauriai aukojat gimta Lietuvele JAV interesams. Kadaise uz "laisve" kovodami, siandien VISISKAI praradot suverenuma. Net pirsteleti be JAV leidimo negalit, net valstybinio banko neturit! Uztai "aukso kiausinius" dedanti "Independence" - valstybine nuosavybe. :))) O valstybinis Klaipedos Uostas, LG, per Nuoseda ziauriai gavo i tarpukoji, netenka BY tranzito.
Atsakyti
-3

V
Vlada
2021-04-01 08:41:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai iesko o baltarusai ko iesko atv.vienas o atsiveze50 paz.kiek Vilniaus Salc. kraste vieni baltarusiai ir jie nori gyventi geriau uztat ir iesko
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų