Lietuvos pašto laukia naujas išbandymas: ar klientus siuntos pasieks laiku?

Europos Sąjungai nuo šių metų liepos panaikinant PVM lengvatą smulkioms siuntoms iš trečiųjų šalių, Lietuvos pašto laukia dar vienas didelis išbandymas, sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Skaičiuojama, kad dėl panaikintos lengvatos bendras deklaruojamų siuntų kiekis per šiuos ir kitus metus Lietuvoje išaugs nuo 37 tūkst. iki 10 mln.  

„Nuo liepos laukiančių pokyčių suvaldymas yra įmonės vadovybės ir valdybos atsakomybė. Įmonė turi nuolat aiškiai komunikuoti, kaip keisis situacija ir kaip bus užtikrinamas vartotojo interesas“, – pranešime sakė M. Skuodis, penktadienį susitikės su Lietuvos pašto valdyba.

Nuo liepos 1-osios PVM lengvata bus panaikinta smulkioms – iki 22 eurų siuntoms. Ta reiškia, kad jas bus privaloma deklaruoti ir išmuitinti. 

Pasak pranešimo, pasiruošimas šiems pokyčiams didžia dalimi priklauso nuo Muitinės departamento veiklos, būsimų pakeitimų bei sprendinių – be muitinės IT sistemų pagalbos šio srauto nebus įmanoma apdoroti. Todėl paštas ir muitinė turi aktyviai dirbti su klientais, darbuotojais ir savivaldybėmis. 

Be to, pašto laukia ir perėjimas prie Registrų centro Adresų registro, rašoma pranešime. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau, Lietuvos paštui paskelbus apie siuntų skirstymo modernizavimą, vienas po kito pasipylė klientų skundai, kuriuose teigta, kad žmonės savo užsakytų daiktų nesulaukia dvi savaites ar net ilgiau. 


Rašyti komentarą...
W
WC
2021-04-17 13:39:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasto valdziazmogius reikia skubiai sukisti i kaliuze, siuntos vagiamos juodai...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų