Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje laukia apie 1,48 tūkst. vilkikų

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje penktadienį abejomis kryptimis eilėse vis dar laukia 1,5 tūkst. vilkikų, teigia Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Pasak tarnybos atstovo Giedriaus Mišučio, penktadienio 14 val. duomenimis, Medininkų kontrolės punkte į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuoti laukė apie 370 vilkikų, Lavoriškių punkte – 130, Šalčininkų – 270, o Raigardo – 240 vilkikų.

Išvažiuoti iš Lietuvos į Baltarusiją Medininkų aikštelėje yra 320 vilkikų, Šalčininkų – 100, Lavoriškių punkte eilėje laukia 40, o Raigardo punktuose – 10.

Pasak G. Mišučio, prognozuojamas laukimo laikas eilėse Medininkų punkte, norint įvažiuoti į Baltarusiją, siekia 16 valandų, Lavoriškėse apie 4 valandas, Šalčininkuose – apie 10 valandų, Raigardo punkte – apie 1 valandą.

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ duomenimis, pasienyje įvažiuoti į Lietuvą kai kurie vairuotojai laukia kelias paras.

Eilės pasienyje pastarosiomis dienomis stabiliai mažėjo – antradienio rytą pasienyje laukė apie 2 tūkst. vilkikų, trečiadienį – kiek daugiau nei 1,8 tūkst., o ketvirtadienį – 1,5 tūkst. vilkikų.

Eilės susidarė dėl praėjusią savaitę sutrikusių Muitinės sistemų. Jos buvo atkurtos savaitgalį, kol kas sistema veikia bandomuoju režimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų