Lietuvoje atlyginimai ir pensijos – per du kartus didesni nei Rusijoje

Vidutinis paskaičiuotas mėnesio atlyginimas Rusijoje gegužę buvo 56,17 tūkst. rublių (645 eurai), o vidutinė išmokėta senatvės pensija birželį – 15,82 tūkst. rublių (182 eurai), rodo nacionalinės statistikos tarnybos „Rosstat“ paskelbti duomenys.

Vidutinis atlyginimas atspindi jo dydį didžiosiose bei vidutinėse įmonėse, taip pat biudžetinėse organizacijose.

Įvertinus infliaciją, vidutinis atlyginimas šalyje per metus padidėjo 3,3 proc., tuo tarpu vidutinė pensija – sumažėjo 0,1 procento.

„Rosstat“ taip pat skelbia, jog šalies gyventojų realiosios pajamos (neskaičiuojant privalomų įmokų ir įvertinus infliaciją) pirmąjį pusmetį buvo 1,7 proc. didesnės nei prieš metus. Palyginti su ikipandeminių 2019-ųjų atitinkamu laikotarpiu, jos sumenko 1,2 procento.

Vyriausybės prognozėmis, 2021-aisiais, palyginti su praėjusiais metais, gyventojų realiosios pajamos turėtų padidėti 3 procentais.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, mūsų šalyje vidutinis darbo užmokestis šiuo metu yra 1517 eurų, o vidutinė senatvės pensija, kaip rodo „Sodros“ duomenys, yra beveik 414 eurų.

Taigi, Lietuvoje atlyginimai ir pensijos yra per du kartus didesni nei Rusijoje.


Rašyti komentarą...
P
Prisiziopsojot
2021-07-30 10:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per paliginimas kuom jis pagristas ir kas is to. Gal turejo buti toks straipsnis. Lietuvos politikai ir zinisklaida vagia be saiko europos sajungos skirtas paramas o Rusai ne. Ar lt nelegalai islaikomi geriau nei lt zmones. Bjaurastis ir tiek vis pas Rusus ziurim kas darosi, gal jau laikas ziureti kas po nosim dedasi o ne per tvora sokineti ir ziurineti. Kol per tvora sokinejos pletkus rinkot ir erzinos dabar rezultatas akivaizdus. Alakh Akbar
Atsakyti
-6

V
V
2021-07-30 09:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Taigi, Lietuvoje atlyginimai ir pensijos yra per du kartus didesni nei Rusijoje" - rimtai? Dar pradėkit pajamas lyginti su Zimbabve. Kai mokesčiai, tai lyginam su vakarais.
Atsakyti
-8

T
TAI
2021-07-30 11:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir koks durnelis cia rasineja?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų