Rašyti komentarą...
Nu ir tegu nesioja kas ka nori, koks jum skirtumas? Kad praeina pro sali merga su maike uz 10 eur, tai man kazkaip negaila, negu praeina ta, kur lupdazis raudonas uz 200 eur
Labiausiai patinka,kai tautieciai rausiasi,senų,nunešiotų drabužių parduotuvese.Nesvarbu,kad juos nešiojo,jau ir mirę žmones.Baldus perkame nudrengtus,išklypusius.Ot,gerai gyvename,iš senų atliekų.O,varome prie sovietų,bet tada viskas buvo nauja
Tai,ant kiek nusigyvenome?
As tai stengiuosi nieko nepirkt, kad godus kapitalistai ir godi landzbergine valdžia kuo greičiau uzsilenktu.
Perku tik maistą ir tai stengiuosi saikingai ir būtinai per akciją, jei reikia apeinu visus prekybos centrus.
Prausiuosi nereguliariai, kada jau pats pajaučiau, kad dvokiu. Drabužius plaunu į 2-3 savaites karta kai jau stipriai neša kvapas.
Automobiliu važinėju ant duju, bet visada kiek įmanoma taupau ir dujas- nuo kalno visada riedu, staigiai nejudu iš vietos gaunasi 5 litrai dujų mieste arba 2.5euro 100km.
Dar taupau vandenį ir tualetinį popierių-namuose reikalus atlieku ekstra atveju naktį kai nedirba maxima ar kiti prekybos centrai.
@Cha cha Jei nežinai gerai, nerašinėk vėjų ir nekelk paniekos.Daug metų dirbu ir gyvenu Vokietijoje, tai ką čia priskiediai grynos nesąmonės.Kokie mokesčiai yra Vokietijoje ir kiek jų yra, tai lietuviams visa tai įvedus burnelės užsičiauptų.Jau nekalbant, kad vieno atlyginimas paliekamas už buto nuomą ir visus patarnavimus +radio - televizijos mokestis, nesvarbu tu turi tai ar ne, o mokėt privalai ir niekas nesicackina, kaip kad Lietuvoj.Čia pagrinde visi butus nomuojasi, nes kitoks gyvenimas, kitoks gyvenimo tempas ir gyvenimas diktuoja visai kitokias jo aplinkybes, nes Lietuvai dar iki to labai labai toli ir visiškai nesuprantama.Paprasčiausiai dar iki to nedaugo ir sunku būtų daaugt.Todėl nelyginkite ir neskleiskite savo nesąmonių, nes viskas šiose dviejuose šalyse yra skirtingai daroma, skirtingi supratimai ir visiškai skirtinga bendruomenė kuri visai kitaip reaguoja, ir kitaip į viską žiūri.Lietuva tik bando atsargiai kopijuoti, nes Lietuvos gyventojai labai sunkiai priima naujoves, o viską nori turėti greit, čia ir dabar.Jei kas nors pavyksta tai tuoj pat sako: o pas mūsų tas ir tas yra, darome taip ir taip, kitaip ir būti negali.Tačiau nenori pripažinti, kad tai yra nukopijuotas kitos šalies mažytės gyvenimo dalelės modelis ir sakote kokie mes protingi,viską sugebantys.O kiek buvo to šaukimo, piktumo, prakeiksmo, kol teko valdžios atstovams įtikinti ir įgyvendinti tą naujovę savo piliečiams.Nieko nenori lietuvaičiai keisti, bet nori gyventi, kaip vakarų išsivysčiusios šalys.Kainas kas sukelia viskam ar ne patys gyventojai: gamintojai, perdirbėjai, prekybininkai, aptarnaujančių sferų savininkai ir t.t.Patys keliate tą chaosą, patys maunate vieni kitiems paskutines kelnias šalin, patys vieni kitiem uždėję tokias kainas, kad nebesugebate įpirkti todėl ir pradedate raustis po konteinerius.Lietuvių tauta yra labai godi, jiems nesvarbu kitas žmogus, jo mintys ir siekiai, kad viskas tik man ir man, ir kuo daugiau.Tiesiog nebegali sustoti, nes soties nebeturi.Nekeitus nieko, neįmanoma nieko ir turėti, belieka stovėti ir toliau trypčiojant vietoje nepatenkintais šauksmais.Deja tokią tiesą rodote patys.Pagarbiai
Dėkui parcijai ir bobariausybei.
Ir kai Valdžia išmokys gyventojus pramisti iš atliekų konteinerio, va tada Lietuva ir užgyvens. Bus pinigų ir mokesčiams už el.energiją, komunalinius, "ekologinius" kuro akcizus, elektriniams automobiliams, greičiau ne visiems, daugiau gal paspirtukams. Bet bjaurybės pastatė tokius maisto atliekų konteinerius, kad nepasiekt. Ir dar, vadinasi, "gerovės valstybė". Fui, ne gerovė, renkam naujus gelbėtojus, kad konteinerius pakeistų.
eilinis ruklrlis provincijoj kur as gyvenu pries 10 metu verke ir ir negalejo isgyvent . dabar gyvena prabangu gyvenima ..
Pazystu seima kuri per 5 metus pasikeite 2 kamb, buta i 4 kamb. buta ir tik is algu ...
aLGA runkelio padidejo per puse per 5-7 metus ,o kainos tik 50 proc. Runkelis NEBESUPRANTA kas darosi ,runkelis galvoja ,kad gevena ROJUJE .......BET TAM Zavode jau nebera darbo ,atleidziami darbuotojai ,bet algos ir toliau DIDEJA .
mistika .........
JAU 150 KARTU rasiau ,kad pasaka greit baisis, netikejot ...ha ha ha ,.
kiekviena pasaka kazkada baigiasi .
Per 2022 metus Lietuvoje algos didejo 100 proc. ,o kainos 50 proc. , o tai NEIMANOMA ,dabar bus atvieksciai .ir n ebeverkit ...tasket ir dar taskot NEUZDIRBTUS pinigus ,... bet cirkai baigesi ...dar ne visai ...dar siulo darbus kazkokiam pakuotojui ,valytojui apie 800-900 e. ,,i rankas ,, ....pabuskit pagaliau ,tokiu alga Litwoj turi buti MAX. 600 JEWRU ,kitaip pramonei bankrot .
ką laikui ir reikėjo įrodyti,
ką laikui ir reikėjo įrodyti,
tęsiasi nuožmi konkurencija tarp nepriklausomų pyderų, o klientai tuo tarpu neatsigauna nuo kainų mažumo orgazmo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų