• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prekybos tinklas „Lidl“ ruošiasi naujojo logistikos centro Vilniuje, netoli Lentvario atidarymui – jame bus sukurta daugiau nei 200 naujų darbo vietų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prekybos tinklas „Lidl“ ruošiasi naujojo logistikos centro Vilniuje, netoli Lentvario atidarymui – jame bus sukurta daugiau nei 200 naujų darbo vietų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

REKLAMA

Įmonė kviečia aplikuoti į laisvas užsakymų komplektuotojų pozicijas, tačiau atkreipia dėmesį, kad atrankų terminas jau eina į pabaigą, tad norintys kviečiami kandidatuoti į likusias laisvas pozicijas. Svarstančius apie šią poziciją, skatina suskubti – siūlo ne tik konkurencingą atlyginimą sektoriuje, bet ir platų papildomų naudų paketą. 

„Netrukus veiklą pradės naujas logistikos centras Vilniuje, netoli Lentvario, kuris padės užtikrinti, kad Rytų Lietuvoje esančios „Lidl“ parduotuvės būtų dar efektyviau ir greičiau aprūpintos šviežiomis prekėmis, užtikrinant geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. Jau kurį laiką intensyviai buriame komandą, kurią sudarys daugiau nei 200 specialistų.

Nepaisant to, kad sulaukiame didelio susidomėjimo, vis dar turime laisvų pozicijų ir kviečiame kandidatuoti. Šiuo metu ieškome užsakymų komplektuotojų, kurie būtų atsakingi už prekių surinkimą, jų paruošimą išvežimui į parduotuves“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Siūlo iki 1665 eurų

Kandidatams į užsakymų komplektuotojo poziciją „Lidl“ siūlo konkurencingą darbo užmokestį – nuo 1510 iki 1665 eurų (neatskaičius mokesčių). Taip pat įmonėje vykdoma skatinimo programa komplektavimą vykdantiems darbuotojams, kuri suteikia galimybę papildomai užsidirbti: šalia konkurencingo bazinio atlyginimo, sėkmingai dirbantys darbuotojai, pasiekę numatytus tikslus, kas mėnesį sulaukia priedų.

REKLAMA

„Mūsų, kaip darbdavio, pareiga – suteikti kuo geresnes sąlygas kolektyvo nariams. Todėl skiriame didelį dėmesį finansinio stabilumo užtikrinimui  ne tik reguliariai didindami atlyginimus, bet ir siūlydami gausų įvairių naudų paketą savo darbuotojams“, – teigia S. Savickienė. 

„Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė priduria, kad kandidatuoti į užsakymų komplektuotojo poziciją gali tiek kandidatai su patirtimi, tiek be jos. Visiems kandidatams įmonė suteikia apie 1 mėn. trukmės teorinius ir praktinius mokymus Kauno logistikos centre. Mokymų metu įmonė pasirūpins patogiu darbuotojų transportavimu. 

REKLAMA
REKLAMA

Be to, kadangi naujas logistikos centras yra Vilniaus pakraštyje, jame dirbantiems sandėlio darbuotojams bus suteikiamos kuro kortelės taip kompensuojant transporto išlaidas, pasibaigus mokymams Kaune.

Daugiau apie poziciją galima sužinoti čia: Užsakymų komplektuotojas (07:00 - 16:00val. ) (darbas naujame logistikos centre Lentvaryje) - Vilnius (lidl.lt)

Norintiems kandidatuoti, užtenka užpildyti internete esančią formą, o dėl tolimesnių veiksmų su kandidatu susisieks įmonės atstovai. Turintys klausimų dėl atrankos, gali kreiptis telefonu 8 800 800 50.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Siūlo didžiausią atlyginimą sektoriuje

Siekiant užtikrinti darbuotojų finansinį stabilumą, įmonė siūlo didžiausią vidutinį atlyginimą mažmeninės prekybos sektoriuje. Be to, finansinio stabilumo jausmą kuria ir įmonėje taikoma pakopinė atlyginimo kėlimo sistema, kuri leidžia parduotuvių ir sandėlio darbuotojams nuo pat pirmosios darbo dienos žinoti, kaip keisis jų darbo užmokestis kelerius metus į priekį. 

„Kadangi viena pagrindinių mūsų įmonės strateginių krypčių yra užtikrinti darbuotojų finansinį saugumą, reguliariai peržiūrime atlyginimus ir juos didiname – jau trečius metus iš eilės parduotuvių ir logistikos centro darbuotojų atlyginimai kilo vidutiniškai 4–9 proc.“, – tvirtina S. Savickienė. 

REKLAMA

Finansinis stabilumas – ne vienintelis prioritetas

Įmonės prioritetų sąrašo viršuje – ne tik konkurencingas darbo užmokestis bei darbuotojų finansinio stabilumo užtikrinimas, bet ir visapusiškas rūpestis darbuotojų gerove. 

„Kas mėnesį darbuotojams skiriame „Lidl“ dovanų korteles, kurias jie gali panaudoti ir įsigyti įvairių prekių visose Lietuvoje veikiančiose prekybos tinklo parduotuvėse. Be to, darbuotojų sveikata – vienas svarbiausių mūsų prioritetų – šeštus metus iš eilės visus darbuotojus, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, draudžiame privačiu sveikatos draudimu. Taip pat kasmet suteikiame galimybę nemokamai pasiskiepyti vakcina nuo gripo visiems kolektyvo nariams bei jų vaikams iki 14 metų, o šaltuoju sezonu skiriame vitaminų bei maisto papildų rinkinius“, – sako S. Savickienė. 

REKLAMA

Ji priduria, kad įmonei svarbu ir darbuotojų emocinė sveikata, todėl organizacija apmoka iki dešimties gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus. Taip pat suteikia galimybę kolektyvo nariams ir jų artimiesiems pasinaudoti specialistų pagalba – nemokamai anonimiškai pasikonsultuoti teisiniais, asmeniniais ar finansiniais klausimais. 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Ar uz tokius pinigus galima pragyventi? Aferistai, mokekite kaip DE ,
įdarbinkite okrainiečius, kurie stovi prie įėjimo, kad net sunku pro juos prasisprausti. Bus begalinė nauda: tiek okrainiečiai turės darbą, nestovės prie durų, uždirbtus pinigus galės paaukoti ZELIONKEI.
Mums išmessti į šiuksšlyna visą valdžia ir valdininkija, nes ne jie valdo valstybė o valdo stambūs verslas. Jie kaip šestiorkes tik vykdo stambaus verslo nurodymus. O piliečiu teisių ir laisvių visiškai neatstovauja. Mes patys be jokių vyriausybių susitvarkytime geriau su darbdaviais.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų