Laidoje „Mano pinigai“ Ali Gadžijevas atviraus apie šeimos finansus

Bendro biudžeto valdymas gali kelti iššūkių ir jaunoms šeimoms, ir jau ne vienus metus kartu gyvenantiems sutuoktiniams.  Dviejų sūnų tėvas, verslininkas ir laidų vedėjas Ali Gadžijevas neslepia, kad jo šeimoje taisyklės paprastos: būtiniausiems dalykams atidedama, o visa, kas lieka išleidžiama kelionėms, arba, kaip juokauja žinomas vyras, visas taupymas susijęs su šeimos atostogomis.

Ali pasakoja, kad taupyti pinigus ir planuoti išlaidas jis ėmė tik sukūręs šeimą. Tuomet atsirado daugiau atsakomybių, išlaidų.  „Bendros atostogos – tai mūsų šeimos varomoji jėga ir stiprybė“, – prisipažįsta Ali. Po atostogų grįžtame su dar didesniu noru dirbti, plėtoti verslą ir džiaugtis šeima. 

„Galvokite ne kaip mažiau išleisti, o kaip daugiau uždirbti“, – ko gero, daugumai teko girdėti šį patarimą. Bet didesnis uždarbis dar nereiškia, kad visos jūsų gyvenimo problemos išsispręs. Juk kuo daugiau uždirbame, tuo daugiau ir išleidžiame, o tikroji vertybė visada yra disciplina. Laidoje kalbinama SEB banko finansų ekspertė dalijasi patarimais, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį planuojant savo šeimos finansus.  

Biudžeto tvarkymo būdų yra įvairių: bendra šeimos sąskaita, programėlės, sveikatos draudimas. Pasirinkę priimtiniausią biudžeto planavimo būdą ir galite susikurti savo šeimos finansinę gerovę, kad galėtumėte mėgautis pinigų teikiamomis galimybėmis, - apie visa tai TV3 laidoje „Mano pinigai“, šeštadienį 11.30 per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų