Šį penktadienį per LNK startuoja rubrika „Nuostabus „Disney“ pasaulis. Nuo šiol antrą kiekvieno mėnesio penktadienį LNK žiūrovai išvys po kompanijos „Disney“ filmą.

Penktadienį eteryje – didžioji premjera. Pirmą kartą televizijos eteryje pasirodys garsieji „Ratai“ – 2006 metais sukurtas animacinis filmas, pasakojantis apie žavias, savo charakterį turinčias mašinytes, kurios susigrumia kelyje „Route 66“. Šį žavų filmą įgarsino net 30 lietuvių aktorių. Leonardo Pobedonoscevo balsu kalbės Žaibas Makvynas, Vytauto Rumšo - Dokas Hadsonas, Gedimino Girdvainio – Bruolis, „Ratuose“ dar išgirsime Sigitą Račkį, Galiną Dauguvietytę, Aldoną Vilutytę. Kritikai mano, kad tai – vienas tobuliausiai įgarsintų užsienio animacinių filmų.

LNK įsigijo teisę pirmą kartą parodyti animacinį filmą „Aladinas“. Nors sukurtas dar 1992-aisiais, jis niekada nebuvo rodytas per televiziją. „Aladinas“, susuktas pagal garsiąją pasaką apie stebuklingąją lempą su džinu, pasirodė vadinamajame „Disney renesanso“ laikotarpyje. Nuo šio filmuko vėl prasidėjo animacinių filmų atgimimas. „Aladinas“ uždirbo net 500 milijonus dolerių ir du „Oskarus“.

Kita televizijos premjera iš „Disney“ kompanijos – „Heraklis“, animacinis filmas apie Dzeuso sūnų, iš kurio blogio dievas, atėmė nemirtingumą.

REKLAMA

„Laukiniai nuotykiai“ taip pat pirmą kartą bus parodyti per TV. Filmukas „Laukiniuose nuotykiuose“ paaugęs liūtukas iš Niujorko zoologijos sodo netikėtai atsiduria karštoje Afrikoje ir yra paleidžiamas į laisvę. Jo draugai iš zoologijos sodo – vyresnis liūtas, žirafa, anakonda ir voverė – susiburia draugėn, norėdami sugrąžinti liūtuką namo.

„Oskarui“ už Stingo atliekamą dainą nominuotas „Naujas imperatoriaus pokštas“ – smagi komedija apie išdidų ir įžūlų imperatorių Kuzco, nusprendusį gimtadienio proga sau pasidovanoti vandens atrakcionų parką, kurio pastatymui reikėtų nugriauti vieną iš jo karalystės kaimelių. Dar „Nuostabaus „Disney“ pasaulio“ rubrikoje žiūrovai išvys „Oskaro“ laureatą „Žuviuką Nemo“, „Monstrų biurą“, „Iš vabalų gyvenimo“, „Atlantidą“.


Rašyti komentarą...
2008-10-07 11:07:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai saunu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų