Klaipėda siūlo naujovę – šiukšles ir atliekas rūšiuoti į skirtingų spalvų maišus

Klaipėdos mieste planuojama įdiegti maisto atliekų surinkimo spalvotais maišais sistemą – šiukšlių rūšiavimas vyktų namų ūkiuose, kur maisto atliekos būtų metamos į tam tikros spalvos maišelius, o į kitos spalvos – mišrios komunalinės atliekos, rašo „Vakarų ekspresas“.

Planuojama, kad visi maišeliai būtų metami į tą patį konteinerį ir surenkami tuo pačiu vieno skyriaus šiukšliavežiu, mechaninio rūšiavimo įrenginyje būtų išrūšiuojami.

Maišeliai, pagaminti iš gamybinių biologiškai skaidžių atliekų,  gyventojams bus dalinami nemokamai. 

Pasak Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus viršininkės Ramunės Šličienės, vietinės rinkliavos dydis už atliekų tvarkymą gyventojams neturėtų keistis. 


Rašyti komentarą...
M
Minde
2021-02-05 08:35:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išdurnejot visai, gal dar patiems ir isivešt y šiukšlyną o jus pinigus tik pasiimkit, už ką tada mokama šiųkšliu išvežimas, jus ir rušiuokit užtai ir mokam jums.
Atsakyti
0

x
xxx
2021-02-05 09:16:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai maiseliai gi pinigus kainuoja ir nemazus tai isivaizduokit koks biznis jei kiekvienai siukslei bus skirtinga spalva jau nezino nei kaip tuos zmones isnaudoti gaunanate algas yra etatai kas siuksles isskyrsto tai dirbkite,o ne zmoniu saskaita bizni darykite
Atsakyti
0

M
M
2021-02-05 08:32:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal dar su galvokit ir patiems įsivesti o jus tik pinigus pasiimkit?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų