Kaune planuojama statyti dar vieną baseiną

Kauno Panemunėje, Vaišvydavoje, Žemuosiuose Šančiuose, Aleksote trūkstant sporto ir laisvalaikio paslaugų, ketinama statyti vandens sporto kompleksą su 25 metrų ilgio takų baseinu, rašo „Kauno diena“ ir portalas kaunas.kasvyksta.lt.   

Šią savaitę Kauno taryba pritarė, kad visuomenės poreikiams būtų perimtas laisvas valstybinės žemės plotas šalia Kauno technologijos universiteto (KTU) Inžinerijos licėjaus. Sklypo ribos nėra suformuotos. Dabar bus inicijuojamos procedūros sklypui suformuoti ir bus kreipiamasi į Nacionalinę žemės tarnybą, kad sklypas būtų perduotas savivaldybei. 

Savivaldybė kol kas nėra apsisprendusi dėl baseino valdymo. Neatmetama galimybė, kad bus skelbiamas operatoriaus konkursas, bet taip pat gali būti svarstoma ir perduoti valdyti Kauno plaukimo mokyklai, kuri valdo baseinus „Šilainiai“, „Vilija“ ir „Dainava“, moko vaikus plaukti ir rengia sportininkus

Planuojama, kad per 2021-uosius pavyks sutvarkyti visus žemės sklypų formavimo klausimus ir pradėti baseino projektavimo darbus. Konkretūs baseino statybos darbai galėtų prasidėti 2022 metais.  


Rašyti komentarą...
s
stabkeder
2020-10-23 19:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suąugusiеms, nоrintiеms sųsirаsti pаrtnеrį, nоrintiеms pаsimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų